(0) SKIRK 2% PARAMĄ
Naujiena_371x253

STARTAVO REGISTRACIJA Į TENISO KURSUS PAAUGLIAMS „EXPRESS KURSAI“

2018-03-21
Kviečiame registruotis į „EXPRESS KURSUS“ paaugliams. Paimk teniso raketę ir po savaitės sužaisk pirmąjį savo mačą!
Skaityti daugiau
DPP_0024

Sostinės darželiuose Vilniaus teniso akademija iki pat vasaros ves nemokamas treniruotes

2018-03-20
Didžiausia teniso mokykla Lietuvoje Vilniaus teniso akademija jau penktus metus iš eilės rengia socialinę iniciatyvą „Tenisas darželiuose“. Jos metu sostinės darželiuose iki pat vasaros vaikams pradedamos vesti nemokamos teniso treniruotės. Dar 2014 – aisiais startavęs edukacinis teniso projektas per ketverius metus aplankė 23 sostinės darželius, kuriuose su teniso pagrindais susipažino beveik 2 tūkstančiai vaikų.
Skaityti daugiau
Vilniaus teniso akademijos treneriai

Vilniaus teniso akademijos treneriai patirties bei žinių semsis Baltijos šalių teniso trenerių konferencijoje

2018-03-19
Savaitgalį Vilnius trumpam taps Baltijos šalių teniso trenerių sostine. SEB arenoje vyks kasmetinė Baltijos šalių trenerių konferencija – bendras Lietuvos, Latvijos ir Estijos teniso sąjungų projektas. Šiais metais renginys yra skiriamas sportininkų perėjimui iš vaikų į jaunių tenisą, pranešimus jame skaitys ir praktinius užsiėmimus ves patyrę treneriai iš Prancūzijos, Ispanijos bei Graikijos.
Skaityti daugiau

Naujiena_371x253

SUKURK VILNIAUS TENISO AKADEMIJOS TALISMANĄ!

2018-03-12
Turime džiugią žinią ir kreipiamės į jus, vaikai! Vilniaus teniso akademija ruošiasi sukurti savo TALISMANĄ, tad prie kūrybinio proceso kviečiame prisidėti būtent jus! Nupieškite, kaip jį įsivaizduojate, duokite jam vardą ir savo piešinį įmeskite į dėžutę SEB arenos registratūroje. Savo ruožtu atrinksime 5 piešinius iš kurių visi Jūs balsavimo būdu galėsite išrinkti nugalėtoją. Pagal nugalėtojo piešinį bus sukurtas VTA talismanas, kuris mus džiugins tiek turnyrų, tiek švenčių metu! Kviečiame dalyvauti!
Skaityti daugiau
WEB Banner_371x253

STARTAVO REGISTRACIJA Į STOVYKLĄ VAIKAMS „VASARA SU TENISU“

2018-02-05
Kviečiame registruotis į teniso stovyklą vaikams „VASARA SU TENISU!“. Čia jūsų lauks įspūdžių ir sporto kupina savaitė su tenisu, badmintonu, fizinio rengimo treniruotėmis ir anglų k. pamokėlėmis!
Skaityti daugiau
davis

Lietuvos teniso rinktinėje – net 3 Vilniaus teniso akademijos auklėtiniai

2018-01-31
Į Lietuvos teniso rinktinę Daviso taurės mačui prieš Estiją įtraukti net 3 Vilniaus teniso akademijos sportininkai. Tarp jų ne tik ilgametis rinktinės narys, VTA sportininkas L. Mugevičius, bet ir perspektyvieji mūsų auklėtiniai Pijus Vaitiekūnas bei Ainius Sabaliauskas.
Skaityti daugiau

Patricija Paukstytė (2)

VTA auklėtinė Patricija Paukštytė naujuosius metus pradėjo užtikrintai

2018-01-19
42 reitingą tarp 14-likmečių Europoje turinti Vilniaus teniso akademijos auklėtinė jau spėjo sudalyvauti dviejuose tarptautiniuose jaunių turnyruose, kuriuose užėmė I-ąją ir II-ąją vietas.
Skaityti daugiau
patr

Tarptautinio turnyro „Toyota Cup 2018″ nugalėtoja tapo VTA auklėtinė P. Paukštytė

2018-01-15
Vilniaus teniso akademijos auklėtinė Patricija Paukštytė tapo Šiauliuose vykusio Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) keturiolikmečių turnyro "Toyota Cup" nugalėtoja. Merginų vienetų varžybų finale P. Paukštytė 6:2 6:1 įveikė Kauno teniso mokykloje besitreniruojančią Umą Bakaitytę.
Skaityti daugiau
26757095_1662703647102119_1162338447928396716_o

Dėl Daviso taurės Šiauliuose | Lietuva – Estija

2018-01-11
Gerbiami sportininkai ir jų tėveliai, Pirmąjį vasario savaitgalį rezervuokite Daviso taurei! Vasario 3-4 dienomis Šiauliuose vyks itin atkaklus mačas tarp Lietuvos ir Estijos teniso rinktinių. Jame mūsiškiai bandys išplėšti pirmąją istorijoje pergalę prieš itin pajėgius mūsų kaimynus. Dvejas dienas truksiančiame Daviso taurės mače mūsų rinktinė dalyvaus pajėgiausios sudėties, tad galėsite išvysti ir pajėgiausių Lietuvos tenisininkų Ričardo Berankio, Lauryno Grigelio ir Luko Mugevičiaus pasirodymus! Tad šia proga norime pakviesti visus Vilniaus teniso akademijos auklėtinius vasario pradžioje atvykti į Šiaulius! Tuo tarpu visi 12m. ir jaunesni akademijos auklėtiniai šį Daviso taurės mačą turės galimybę stebėti NEMOKAMAI! Norėdami nemokamai stebėti šį mačą turite užsiregistruoti elektroniniu paštu j. grazevicite@tenisoakademija.lt
Skaityti daugiau