(0)
CB9F0065

Ričardas Berankis: „Finansinis pamatas būtinas norint siekti rezultatų“

2017-10-16
„Teniso pasaulyje viskas sukasi neįtikėtinu greičiu. Vieną dieną tu gali būti viršūnėje, o kitą gyventi tik savo prisiminimais. Todėl reikia pasinaudoti kiekviena tau suteikta galimybe“, - įsitikinęs Lietuvos teniso lyderis Ričardas Berankis.
Skaityti daugiau
Untitled

Patyrę sportininkai renkasi trenerio kelią

2017-10-04
Vilniaus teniso akademija naujus mokslo metus pradėjo trenerių kolektyvą papildžiusi ambicingais treneriais, kurie dar patys neseniai žaidė kortuose ar siekė aukštumų kitose sporto arenose.
Skaityti daugiau
Ainius Sabaliauskas

Jaunieji tenisininkai renkasi Vilnių

2017-08-28
Matydami laimingus ir tobulėjančius vaikus, tėvai džiaugiasi pasirinkę Vilniaus teniso akademiją (VTA), nors dėl to jų atžalos turėjo palikti namus ir gimtąjį miestą. Tokį kelią pasirinko daugybė VTA auklėtinių, o Ainius Sabaliauskas ir Patricija Paukštytė jau iškovojo ne vieną pergalę įvairiose varžybose.
Skaityti daugiau

NEW 371x253_n

Naujas teniso sezonas. Kaip tapti teniso akademijos nariu

2017-08-10
Vilniaus teniso akademija kviečia į savo gretas vaikus nuo 4 metų – nuo tokio amžiaus galima pradėti mokyti teniso abėcėlės. Viršutinė amžiaus riba nenubrėžta. Tad jei norite, kad jūsų vaikas išmoktų žaisti tenisą, akademijos durys atviros.
Skaityti daugiau
L.Grigelis_vaikutreniruote

Teniso talentams – galimybė įgyvendinti svajones

2017-08-02
Lietuvoje startuoja unikalus projektas, kurio tikslas – paremti perspektyviausius šalies tenisininkus nuo vaikų iki šalies rinktinės narių.
Skaityti daugiau
ignas_cipkus

Vilniuje – Lietuvos teniso talentų triumfas

2017-07-10
Net keturi Vilniaus teniso akademijos auklėtiniai triumfavo sostinėje vykusiame Europos teniso asociacijos tarptautiniame turnyre.
Skaityti daugiau

VTA_5

Europos teniso talentai susirinko į Vilnių

2017-07-05
Liepos 1–8 dienomis sostinės Bernardinų sodo aikštyne vykstančiame Vilniaus teniso akademijos taurės turnyre dėl trofėjų varžos ir šeimininkų atstovai.
Skaityti daugiau
Mini PT foto 500X330

Mini Prezidento taurė ir naujokų treniruotės

2017-06-30
Liepos 21 dieną Bernardinų teniso kortuose vyks vaikų teniso šventė, kurios metu mažieji tenisininkai varžysis dėl „mini prezidento taurės“, o naujokams Vilniaus teniso akademijos treneriai organizuos nemokamas teniso pamokėles!
Skaityti daugiau
grigelis_mugevicius_prezidentotaure2016

Prestižinis teniso turnyras – istoriniame aikštyne

2017-06-29
110. Prieš tiek metų įrengta pirma teniso aikštelė Vilniuje. Dabar čia – Bernardinų sodo aikštynas, kur jau ne vienerius metus rengiamas vienintelis Lietuvoje tarptautinis profesionalų teniso turnyras Prezidento taurė.
Skaityti daugiau