(0) SKIRK 2% PARAMĄ

Naujas teniso sezonas. Kaip tapti teniso akademijos nariu

NEW 371x253_n

2017-08-10

Vilniaus teniso akademija kviečia į savo gretas vaikus nuo 4 metų – nuo tokio amžiaus galima pradėti mokyti teniso abėcėlės. Viršutinė amžiaus riba nenubrėžta. Tad jei norite, kad jūsų vaikas išmoktų žaisti tenisą, akademijos durys atviros.

Kaip užregistruoti vaiką į Vilniaus teniso akademiją?

Vilniaus teniso akademijos tinklapyje užpildyti 2017/2018 sezono registraciją.

Čia nurodomi ne tik kontaktiniai duomenys ar vaiko amžius, bet ir pasirinktas rengimas – sportinis arba bendrasis. Be to, kiekviena amžiaus grupė suskirstyta į savotiškus langus pagal galimą treniruočių laiką – yra keli pasirinkimo variantai.

Pasirenkamos ir savaitės dienos. Tad vasarą užregistravę vaikus tėvai žinos, kuriomis dienomis ir valandomis jų atžala eis į treniruotes nuo rugsėjo mėnesio.

Kai anketa užpildoma, netrukus su tėvais susisiekia akademijos atstovai ir viskas galutinai sutariama.

Pagrindinis teniso inventorius – nemokamai

Vaikai į treniruotes turėtų ateiti tenisui tinkama avalyne ir apranga. Bet, pavyzdžiui, raketės nereikia skubėti įsigytį. Pirmuosius mėnesius ją nemokamai suteiks akademija.

Kaip dirba treneriai?

Akademijos treneriai dirba pasiskirstę pagal vaikų amžių ir meistriškumą. Vieni, labiausiai patyrę, treniruoja sportininkus, o kitiems labiau patinka dirbti su mėgėjiškai žaidžiančiais auklėtiniais. Bendrojo rengimo grupes sudaro iki 8 vaikų, sportinio – 4.

Sportininkams – daugiau pratybų

Sportinį rengimą pasirinkusiems žaidėjams treniruotės vyksta dažniau, jiems privalomos ir fizinio rengimo pratybos, masažai. Akademijos auklėtinius prižiūri kineziterapeutas, galima kreiptis patarimo ir pas sporto psichologą.

Nuo 4 metų iki…

Vilniaus teniso akademijos ugdymo programa paremta pasauline praktika. Pagal ją vaikams tenisą rekomenduojama pradėti žaisti nuo 4 metų – nuo tokio amžiaus jau galima ugdyti kai kuriuos žaidimo technikos elementus.

O kokio amžiaus vėliausiai galima prisijungti prie akademijos? „Dažniausiai pas mus ateina 10–13 m. vaikai. Bet būna ir 15-mečių, nors retokai. Visi čia laukiami, visiems taikoma pasaulinio lygio ugdymo metodika. Tie, kurie nesirenka profesionalaus teniso, akademijos nariais būna tol, kol baigia vidurinę mokyklą. O sportininkai – kol patys nutaria pasitraukti, gali ir iki karjeros pabaigos“, – teigė Vilniaus teniso akademijos direktorius Ramūnas Grušas.

90 proc. akademijos narių čia ateina paprasčiausiai išmokti žaisti teniso. Taikant čia naudojamą ugdymo metodiką, tai galima padaryti per metus.

Jei nusprendėte tapti Vilniaus teniso akademijos nariu, prašome užpildyti registracijos anketą: http://www.tenisoakademija.lt/paraiskos/2016-2017-metu-sezono-registracija/

Jei turite klausimų, prašome rašyti arba skambinti: +370 652 36 466 arba info@tenisoakademija.lt