Vilniaus teniso akademijos sportininkams - 4 titulai tarptautiniame jaunių turnyre Ukrainoje

Naujiena
2018-06-22

Vilniaus teniso akademijos (VTA) sportininkai Matas Vasiliauskas, Justas Trainauskas ir Pijus Vaitiekūnas Kijeve vykusiame tarptautiniame TE „Antei cup 2018“ jaunių teniso turnyre iškovojo 4 prizines vietas.

Ką tik pasibaigusioje finalinėje dvikovoje Mato Vasiliausko ir Justo Trainausko duetas 6:3; 6:7 (10:5) įveikė Pijaus Vaitiekūno ir Šiaulių teniso mokyklos sportininko Mato Bružo porą.

Iš Ukrainos VTA sportininkai parsiveža ne tik dvejetų čempionų titulą ir prizinę antrąją vietą, atitekusią P. Vaitiekūnui.

Šiandien taip pat vyko ir šio turnyro vienetų finalas, kuriame Matas Vasiliauskas tik po įtemptos kovos 6:3; 3:6; 3:6 nusileido ukrainiečiui Viačeslavui Bielinskiui bei iškovojo sidabrą.