(0) SKIRK 2% PARAMĄ

Renkamos naujos vaikų grupės į teniso treniruotes!

VTA_FB post_371x253_150dpi

2018-07-23

Vilniaus teniso akademija kviečia į savo gretas vaikus nuo 4 metų – nuo tokio amžiaus galima pradėti mokyti teniso abėcėlės. Viršutinė amžiaus riba nenubrėžta. Tad jei norite, kad jūsų vaikas išmoktų žaisti tenisą, akademijos durys atviros.

*Ypač kviečiami 4-7 metų amžiaus vaikai, kuriems treniruotės bus vykdomos nuo 15 arba 18 valandos. Jos vyks pirmadieniais-trečiadieniais arba antradieniais-ketvirtadieniais.

Kaip užregistruoti vaiką į Vilniaus teniso akademiją?

Vilniaus teniso akademijos tinklapyje užpildyti 2018/2019 sezono registraciją.

Čia nurodomi ne tik kontaktiniai duomenys ar vaiko amžius, bet ir pasirinktas rengimas – sportinis arba bendrasis. Be to, kiekviena amžiaus grupė suskirstyta į savotiškus langus pagal galimą treniruočių laiką – yra keli pasirinkimo variantai.

Pasirenkamos ir savaitės dienos. Tad vasarą užregistravę vaikus tėvai žinos, kuriomis dienomis ir valandomis jų atžala eis į treniruotes nuo rugsėjo mėnesio.

Kai anketa užpildoma, netrukus su tėvais susisiekia akademijos atstovai ir viskas galutinai sutariama.

Pagrindinis teniso inventorius – nemokamai

Vaikai į treniruotes turėtų ateiti tenisui tinkama avalyne ir apranga. Bet, pavyzdžiui, raketės nereikia skubėti įsigyti. Pirmuosius mėnesius ją nemokamai suteiks akademija.

Kaip dirba treneriai?

Akademijos treneriai dirba pasiskirstę pagal vaikų amžių ir meistriškumą. Vieni, labiausiai patyrę, treniruoja sportininkus, o kitiems labiau patinka dirbti su mėgėjiškai žaidžiančiais auklėtiniais. Bendrojo rengimo grupes sudaro iki 8 vaikų, sportinio – 4.

Sportininkams – daugiau pratybų

Sportinį rengimą pasirinkusiems žaidėjams treniruotės vyksta dažniau, jiems privalomos ir fizinio rengimo pratybos, masažai. Akademijos auklėtinius prižiūri kineziterapeutas, galima kreiptis patarimo ir pas sporto psichologą.

Jau 10 metų patirties ugdant tenisininkus

Šiais metais Vilniaus teniso akademija mini savo veiklos dešimtmetį. Norime pasidžiaugti, kad kryptingo darbo dėka tapome didžiausia teniso mokykla Lietuvoje, kurioje kasmet sportuoja daugiau nei pusė tūkstančio vaikų. Visus 10 metų siekėme tobulėti, taikyti naujausias ir pasaulyje pripažintas ugdymo metodikas, investuoti į trenerių kompetencijas, finansiškai remti perspektyviausius sportininkus. Metams bėgant įsitikinome, kad visa tai teigiamai atsiliepia auklėtinių rezultatams. Vilniaus teniso akademijos sportininkai patenka tarp geriausių Lietuvos ir Europos jaunųjų tenisininkų bei nuolatos pelno prizines vietas įvairiuose tarptautiniuose ir Lietuvoje organizuojamuose turnyruose.

90 proc. akademijos narių čia ateina paprasčiausiai išmokti žaisti teniso. Taikant čia naudojamą ugdymo metodiką, tai galima padaryti per metus.

Jei nusprendėte tapti Vilniaus teniso akademijos nariu, prašome užpildyti registracijos anketą: https://www.tenisoakademija.lt/paraiskos/2018-2019-metu-sezono-registracija/

Jei turite klausimų, prašome rašyti arba skambinti: +370 652 36 466 arba info@tenisoakademija.lt