Prezidento taurės dvejetų finale - jaunųjų Brazilijos tenisininkų triumfas

Naujiena
2018-07-27

Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyre Prezidento taurei laimėti paaiškėjo dvejetų varžybų nugalėtojai.

Jais tapo talentingi brazilai – 17-metis Matheusas Pucinelli de Almeida ir 18-metis Joao Reisas da Silva. Turnyro finale penktadienį Brazilijos tenisininkai per 59 minutes 6:2, 6:2 nugalėjo antrąjį reitingą turnyre turėjusius olandus Marcą Dijkhuizeną ir Bartą Stevensą.

Penktadienį taip pat paaiškėjo ir antrasis vienetų varžybų finalininkas. Juo tapo Lietuvos atstovą Robertą Vrzesinskį ketvirtfinalyje eliminavęs 18-metis britas Paulas Jubbas (ATP-1465). Jis pusfinalyje po 2 val. 15 min. trukusios kovos 6:1, 6:7 (4-7), 6:2 įveikė italą Julianą Ocleppo (ATP-1602).

Kaip jau skelbta, pirmasis pusfinalis neįvyko. Rusas Denisas Klokas (ATP-746) į finalą pateko be kovos, kuomet iš turnyro pasitraukė latvis Martinsas Podzusas (ATP-600).

Finalas tarp P. Jubbo ir D. Kloko vyks šeštadienį 11 val.

Turnyro prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.

Pirmą kartą Prezidento taurės teniso turnyras buvo surengtas Kaune – 1931 metais jis įvyko prezidento Antano Smetonos iniciatyva. Lietuvai atkūrus Nepriklausomybę varžybos tapo tradicinėmis, nuo 1994 metų rengiamos kasmet. Į ITF kalendorių Prezidento taurė įtraukta 1998 metais, o šiemet vyksta jau 29-asis turnyras.