(0)

Vilniaus teniso akademija pradeda bendradarbiavimą su NIKE

Banner_VTA_371x253

2018-11-06

Nuo šių metų rudens Vilniaus teniso akademija pradeda bendradarbiavimą su pasauliniu prekės ženklu NIKE. VTA auklėtiniai ir jų tėveliai už specialią kainą galės įsigyti šiuo prekės ženklu pažymėtą sportinę produkciją ir kitas laisvalaikio prekes akademijos elektroninėje parduotuvėje.

„Būdama didžiausia teniso akademija Lietuvoje siekiame pritraukti ir bendradarbiauti su pasauliniais lyderiais ir geriausiais sporto prekių ženklais. Džiaugiamės turėdami galimybę savo bendruomenei pasiūlyti aukštos kokybės sporto prekes, o tuo pačiu ir skatinti mūsų identitetą teniso aikštelėje“, – kalbėjo R. Grušas, Vilniaus teniso akademijos direktorius.

Negana to, VTA auklėtiniams ir jų tėveliams bus taikomos specialios nuolaidos visose SPORTLAND parduotuvėse Vilniuje. Kasmet visi VTA bendruomenės nariai turės galimybę pasinaudoti ir specialiais NIKE pasiūlymais bei nuolaidomis.

NIKE produkciją ir Vilniaus teniso akademijos NIKE prekių liniją rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje: https://www.tenisoakademija.lt/products/

Norint sužinoti, kokios nuolaidos priklauso VTA nariams SPORTLAND parduotuvėse Vilniuje ir ką padaryti, kad pirkimo metu jos būtų pritaikomos, ieškokite informacijos VTA E-parduotuvėje arba teiraukitės el. paštu: info@tenisoakademija.lt