(0) SKIRK 2% PARAMĄ

Vilniaus teniso akademija pradeda bendradarbiavimą su NIKE

Banner_VTA_371x253

2018-11-06

Nuo šių metų rudens Vilniaus teniso akademija pradeda bendradarbiavimą su pasauliniu prekės ženklu NIKE. VTA auklėtiniai ir jų tėveliai už specialią kainą galės įsigyti šiuo prekės ženklu pažymėtą sportinę produkciją ir kitas laisvalaikio prekes akademijos elektroninėje parduotuvėje.

„Būdama didžiausia teniso akademija Lietuvoje siekiame pritraukti ir bendradarbiauti su pasauliniais lyderiais ir geriausiais sporto prekių ženklais. Džiaugiamės turėdami galimybę savo bendruomenei pasiūlyti aukštos kokybės sporto prekes, o tuo pačiu ir skatinti mūsų identitetą teniso aikštelėje“, – kalbėjo R. Grušas, Vilniaus teniso akademijos direktorius.

Negana to, VTA auklėtiniams ir jų tėveliams bus taikomos specialios nuolaidos visose SPORTLAND parduotuvėse Vilniuje. Kasmet visi VTA bendruomenės nariai turės galimybę pasinaudoti ir specialiais NIKE pasiūlymais bei nuolaidomis.

NIKE produkciją ir Vilniaus teniso akademijos NIKE prekių liniją rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje: https://www.tenisoakademija.lt/products/

Be to, Vilniaus teniso akademijos auklėtiniams ir jų šeimos nariams bus taikomos specialios nuolaidos ir SPORTLAND parduotuvėse.

VTA nariams priklauso:

Apsipirkimų skaičius ir jų suma neribojama!

Norint gauti nuolaidą, būtina užsiregistruoti SPORTLAND sistemoje adresu: https://sportland.lt/klientai/

Užsiregistruoti SPORTLAND sistemoje turi vienas iš auklėtinio tėvų, kurio vardu yra pasirašyta sutartis su Vilniaus teniso akademija.

Neužsiregistravus SPORTLAND sistemoje nuolaida negalės būti teikiama.

Apsiperkant SPORTLAND parduotuvėse reikia prisistatyti Vilniaus Teniso akademijos nariu ir įvardinti asmenį, kurio vardu yra atlikta registracija SPORTLAND klientų duomenų bazėje, ir nurodyti vaiko, kuris yra akademijos aukletinis vardą ir pavardę.

Siekiant išvengti piktnaudžiavimo šia akcija, specialiai taikoma VTA nariams ir jų šeimoms, pirkimo metu pardavėjas gali teirautis asmens tapatybę patvirtinančio dokumento.

Kilus klausimams ir nesklandumams kreipkitės el. paštu: info@tenisoakademija.lt

Kilus techniniams nesklandumams dėl registracijos SPORTLAND sistemoje kreipkitės el. paštu: algirdas.zalagaitis@sportland.lt