2021/2022 m. registracija

 

APIE MUS

Vilniaus teniso akademija yra didžiausia ir aukščiausio lygio Lietuvos teniso mokykla, kurioje šio nuostabaus sporto paslaptis pažįsta daugiau nei pusė tūkstančio vaikų. Jiems suteikiame naujausias ir pasaulyje pripažintas ugdymo metodikas ir finansiškai remiame perspektyviausius tenisininkus. Nuolat investuojame ir į trenerių kompetencijos ugdymą, todėl Vilniaus teniso akademijos sportininkai patenka tarp geriausių Lietuvos ir Europos jaunųjų tenisininkų, iškovoja prizines vietas įvairiuose tarptautiniuose ir Lietuvoje organizuojamuose turnyruose.

KODĖL MES ESAME?

Todėl, kad mūsų misija – per tenisą padėti vaikams tobulėti, suteikti jiems kokybiškų ir vertingų patarimų ir įgūdžių, kurių jiems prireiks ne tik sporte, tačiau ir gyvenime.

KUO NORIME BŪTI?

Tramplinu ir vartais į sėkmę vaikams, norintiems sportuoti ir siekti rezultato.

KAS MUMS SVARBU?

Profesionaliai ir kokybiškai rūpintis savo auklėtiniais, pasitelkiant visą savo kompetenciją. Ugdyti juos pagal aukščiausius profesionalumo ir etikos standartus. Suteikti auklėtiniams galimybę tobulėti ir kaip sportininkams, ir kaip žmonėms.

KAIP TAPTI TENISO AKADEMIJOS NARIU?

Vilniaus teniso akademiją galima pradėti lankyti nuo 4 metų. Treniruotės vyksta 2 – 6 kartus per savaitę. Treniruotes akademijoje veda treneriai, turintys didelę patirtį šioje srityje, išugdę Lietuvos čempionus, tarptautinių turnyrų nugalėtojus bei prizininkus.

Vilniaus teniso akademijos nariu galima tapti užpildžius registracijos formą.

Akademija

TAPTI NARIU

2021/2022 m. sezonas

Registruotis

Vasaros STOVYKLA

Registruotis

Naujienlaiškis

Registruotis

Stojimo į teniso akademiją tvarka

  • Pildant paraišką mokestis yra mokamas, jei Auklėtinis yra akademijos narys.
  • Pildant paraišką mokestis yra nemokamas, jei vaikas yra naujokas.
  • Stojamojo (avansinio) mokesčio dydis: vasaros sezonui – 45 eur., žiemos sezonui – 100 eur.
  • Mokestis visiems akademijos nariams yra vienodas nepriklausomai nuo jo meistriškumo.
  • Auklėtinis, akademijos narys, yra įtraukiamas į grupių sąrašus gavus užpildytą paraišką ir stojamąjį (avansinį) mokestį.

  • Naujokas vaikas yra įtraukiamas į grupių sąrašus gavus užpildytą paraišką.
  • Mokestis gali būti grąžinamas, jeigu sportininkui netinka pasiūlytas treniruočių tvarkaraštis ar suformuota grupė.
  • Mokestis užskaitomas už pasirinkto sezono paskutinį mėnesį arba atitinkamai sumažinamas, jei mėnesinis mokestis yra didesnis nei sumokėtas stojamasis (avansinis) mokestis.
  • Mokestis mokamas už einamąjį mėnesį iki mėnesio 10 d.
  • Mėnesinės įmokos priimamos tik pavedimu į sąskaitą Nr. LT48 7044 0600 0652 7625

VAIKŲ PRIĖMIMO Į VILNIAUS TENISO AKADEMIJĄ TVARKA


Ugdymas

Vilniaus teniso akademijos ugdymo metodika remiasi tarptautine praktika.

Vaikai mokomi pagal adaptuotas ugdymo sistemas. Kiekvieno amžiaus tarpsnio mažiesiems tenisininkams pritaikyti kamuoliai, aikštelių dydis, atliekami pratimai.

Itin didelis dėmesys skiriamas mažiesiems vaikams, tik pradedantiems žaisti tenisą.

Sportininkais rūpinasi kineziterapeutas, sporto psichologas. Trenerius konsultuoja ir jų įgūdžius tobulina Tarptautinės teniso federacijos ekspertas Nicolas Kelaidis.

Fiziniu vaikų parengtumu rūpinasi fizinio rengimo treneris Jonas Simoneit. Pratybos vyksta profesionaliai įrengtoje, specialiai teniso sporto šakai pritaikytoje fizinio rengimo salėje.

Visas Vilniaus teniso akademijos ugdymo procesas vyksta planingai ir profesionaliai, iš anksto žinant tikslus ir uždavinius. Trenerių darbo kokybei keliami aukščiausi reikalavimai.


UGDYMO SCHEMA


 

Teniso talentų finansinė parama

Perspektyviausi Vilniaus teniso akademijos auklėtiniai turi galimybę gauti finansinę „Teniso talentų“ paramą, kurią skirsto SEB areną administruojanti įmonė UAB „Teniso pasaulis“. Pagal vieną iš šio projekto krypčių kasmet VTA sportininkams paskirstoma 30 tūkst. eurų suma. Ši suma VTA tenisininkams leidžia aktyviau dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose ir vietiniuose turnyruose ar kitaip kompensuoja su treniruočių procesu susijusias išlaidas.


1,2% PARAMA

Jūs galite tapti Vilniaus teniso akademijos rėmėju ir taip prisidėti prie teniso plėtros Lietuvoje. Skirkite 1,2 procentus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio mūsų akademijai. Tai galite padaryti naudodamiesi savo el. bankininkyste arba užpildę šią formą:


ATSISIŲSTI DOKUMENTĄ