(0) SKIRK 1,2% PARAMĄ
PG9A0658

Perspektyviausiems Lietuvos tenisininkams Vilniuje bus lengviau derinti sportą ir mokslus

2020-08-03
Lietuvos teniso sąjunga (LTS), kartu su dvejomis didžiausiomis šalies teniso akademijomis bei Vilniaus ir Šiaulių gimnazijomis, inicijuoja projektą „Mokykis bei siek teniso aukštumų“. Jis skirtas perspektyviausiems šalies jauniesiems tenisininkams ir leis jiems lengviau suderinti mokslus su profesionaliomis treniruotėmis ir dalyvavimu turnyruose.
Skaityti daugiau
VTA webui

Prašome dėvėti veido kaukes SEB arenoje ne sporto metu

2020-07-31
Reaguojame į naujausią LR Vyriausybės nutarimą, kuris įsigalios nuo šio šeštadienio, todėl ne sporto metu SEB arenoje prašome dėvėti veido kaukes. Taip pat nepamirškite, kad dezinfekuoti rankas galite ties įėjimais į kortus.
Skaityti daugiau
VTA-lyderiai-baneriai-2835x1984_005

Patricija Paukštytė

VTA tenisininkai į turnyrus grįžta išsiilgę kovos

2020-06-29
Priverstinė pauzė jauniesiems šalies tenisininkams pažėrė daug iššūkių, tačiau noro žaisti nenumalšino. Atvirkščiai – užsitęsusi pauzė pažadino teniso ir varžybų alkį, kurį jie galės numalšinti liepą vyksiančiuose visų amžiaus grupių Lietuvos čempionatuose.
Skaityti daugiau
VTA_vasaros-stovykla_2020_371x253

STARTAVO REGISTRACIJA Į STOVYKLĄ VAIKAMS “VASAROK SU TENISU!”

2020-05-19
Kviečiame registruotis į teniso stovyklą vaikams „VASAROK SU TENISU!“. Čia jūsų lauks įspūdžių ir sporto kupina savaitė su tenisu, badmintonu, fizinio rengimo treniruotėmis ir verslumo ugdymo pamokėlėmis!
Skaityti daugiau
PG9A6389

Renkamos grupės vasaros teniso treniruotėms

2020-04-28
Tikimės, kad esate sveiki! Vasara jau sparčiai artėja ir mes net neabejojame, kad už gero mėnesio jau visi susitiksime kortuose. Todėl kviečiame nedvejoti ir registruotis vasaros sezono treniruotėms!
Skaityti daugiau

VTA-312x200--TP20-019
Ainius Sabaliauskas

„Teniso talentų“ finansinė parama pasiekė ir VTA sportininkus

2020-02-18
Tęstinis finansinės paramos projektas „Teniso talentai“ toliau siekia paskatinti geriausius ir perspektyviausius šalies tenisininkus. Pirmojo šių metų paramos etapo metu Lietuvos rinktinės žaidėjams ir jauniesiems talentams buvo paskirstyta beveik 30 tūkst. eurų.
Skaityti daugiau
ITF_DC_Template_1B_All elements_cutout image_poster

VTA savo sportininkams dovanoja bilietus į Daviso taurę

2020-02-11
Kovo 6-7 d. kviečiame jus rezervuoti tenisui! Šiauliuose vyksiančiame Daviso taurės mače Lietuvos teniso rinktinė kovos prieš Portugalijos tenisininkus. Todėl Vilniaus teniso akademija savo sportininkams dovanoja kvietimus į Šiauliuose vyksiantį mačą. Kvietimas galios abejoms dienoms.
Skaityti daugiau