(0)
001

Kenijos aukštikalnėse – tenisininkės P. Paukštytės žygis į finalą

2020-01-24
Net keturi Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtiniai šiuo metu varžosi Kenijos sostinėje Nairobyje vykstančiame ITF jaunių (iki 18 metų) teniso turnyre. Puikų pasirodymą čia tęsia Patricija Paukštytė, iškovojusi kelialapį į vienetų varžybų finalą.
Skaityti daugiau
Paukstyte

Keturios VTA sportininkės varžysis „Winter Cup“ turnyre

2020-01-13
Nenumaldomai artėja tradicinis, nuo 1977 metų „Tennis Europe“ organizuojamas, jaunimo teniso turnyras „Winter Cup“. Jame šiais metais savo jėgas išbandys ir keturios Vilniaus teniso akademijos auklėtinės.
Skaityti daugiau
BF6O8265

Markas Griaziutinas ir Vasarė Stanaitytė – Vilniaus teniso akademijos taurės turnyro prizininkai

2019-12-02
Sekmadienį Vilniuje pasibaigusiame 10-mečių ir jaunesnių tenisininkų turnyre „Vilniaus teniso akademijos taurė“ sėkmingai varžėsi Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtiniai. Du iš jų tapo varžybų prizininkais.
Skaityti daugiau

BF6O7885

Vilnius tennis academy cup 2019 turnyre varžėsi 17 valstybių tenisininkai

2019-11-29
Penktadienį Vilniuje, SEB arenoje, baigėsi Europos teniso federacijos („Tennis Europe“) pirmos kategorijos 12-mečių teniso turnyras „Vilnius tennis academy cup 2019“. Šiose varžybose dalyvavo virš 100 tenisininkų iš 17 Europos valstybių.
Skaityti daugiau
adele1

VTA trenerių kolektyvą papildė specialistė iš Čekijos A. Strunc

2019-11-28
SEB arenoje ir Vilniaus teniso akademijoje ėmė dirbti daug tarptautinės patirties turinti teniso trenerė Adele Strunc iš Čekijos. Prieš tai ji dirbo trenere savo tėvynėje, Australijoje ir Airijoje.
Skaityti daugiau
_F6O6932

Vilniaus teniso akademijos Kalėdos | Registruokitės!

2019-11-18
Kviečiame jus dalyvauti mūsų tradicinėje kalėdinėje šventėje. Čia jūsų lauks ne tik sporto varžybos, bet ir specialios dovanos, virtualios realybės pramogos bei daugybė skanėstų.
Skaityti daugiau

Tenisas-foto-Elvis-Žaldaris-67

Psichologės patarimai: apie motyvaciją siekti pergalių ir reakciją į pralaimėjimą

2019-11-05
Aistė Žemaitytė – žinoma Lietuvos sporto psichologė, jau septyniolika metų padedanti aukščiausio lygio sportininkams. Savo patirtį ir įžvalgas, padedančias siekti aukščiausių rezultatų ne tik sporte, ji atskleidžia ir tenisininkams. Tai psichologė padarė, paprašyta Vilniaus teniso akademijos, kurioje auklėtinių psichologijai ir motyvacijai skiriamas didelis dėmesys.
Skaityti daugiau
1 (51)

Baltarusijoje – galingas Patricijos Paukštytės pasirodymas

2019-10-24
Baltarusijoje vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) „BelGlobal Cup“ turnyre puikiai žaidžia Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtinė 15-metė Patricija Paukštytė.
Skaityti daugiau
CB9F8510

Teniso keliu – šeimomis

2019-10-15
Kai, būdama aštuonerių, Lina Berankytė per treniruotes žaisdavo tenisą, šešeriais metais jaunesnis jos brolis Ričardas, pagriebęs už save kone didesnę raketę, irgi mėgindavo atmušti kamuolį. Prabėgus ketvirčiui amžiaus, raketės ir kamuolys – Linos sūnų mėgstamiausi žaislai. Tenisas – lyg medus, prie kurio limpa broliai ir seserys, tėvai ir vaikai, pusbroliai, pusseserės, dėdės. Kuo taip traukia šis elegantiškas sportas, į kurio verpetus vienas po kito įsisuka vis daugiau vienos šeimos narių?
Skaityti daugiau