(0)
Dominykas Stonkus 3

Išskirtinė istorija: kaip treniruotė Palangoje perkėlė talentingo tenisininko gyvenimą į Vilnių

2020-10-19
Dominykas Stonkus – talentingas Lietuvos tenisininkas, savo sportinį kelią pradėjęs nuo 5-erių metų. Iš Palangos kilęs žaidėjas būtent pajūryje pajautė meilę tenisui. Vėliau noras tobulėti vaikiną atvedė į Šiaulius, o šią vasarą jis žengė dar vieną naują žingsnį savo gyvenime - netikėto atsitiktinumo dėka persikėlė gyventi ir sportuoti į Vilnių.
Skaityti daugiau
VTA sportininkai

VTA auklėtiniai A. Sabaliauskas ir P. Paukštytė džiaugėsi titulais ITF turnyre Latvijoje

2020-09-04
Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtiniai Ainius Sabaliauskas ir Patricija Paukštytė su savo partneriais triumfavo Liepojoje (Latvija) vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) turnyro „Liepaja International by Prince“ dvejetų varžybose.
Skaityti daugiau
Laurynas Grigelis

L. Grigelis dalinasi teniso patarimais su VTA: „Čia reikia būti užsispyrusiems“

2020-08-20
Antroji Lietuvos teniso raketė Laurynas Grigelis jau 14 metų varžosi profesionalų turnyruose ir turi sukaupęs didelę patirtį. Niekada savo šaliai padėti neatsisakantis žaidėjas negaili patarimų ir jauniesiems Lietuvos talentams bei naujokams, norintiems išmokti šio sporto paslapčių. Italijoje gyvenantis sportininkas su Vilniaus teniso akademija (VTA) pasidalino mintimis apie karjeros pradžią ir reikalingas savybes siekiant karjeros aukštumų.
Skaityti daugiau

BF6O4297

VTA auklėtiniai į turnyrus grįžta skindami pergales

2020-08-10
Gerokai sutrumpėjęs, bet įsibėgėjęs teniso sezonas leidžia varžybinį jaudulį pajusti ir jauniesiems šalies talentams. Penktadienį Bernardinų kortuose finišavusiame 14-mečių turnyre Vilniaus teniso akademijos (VTA) taurei laimėti VTA auklėtiniai iškovojo keturis medalius.
Skaityti daugiau
PG9A0658

Perspektyviausiems Lietuvos tenisininkams Vilniuje bus lengviau derinti sportą ir mokslus

2020-08-03
Lietuvos teniso sąjunga (LTS), kartu su dvejomis didžiausiomis šalies teniso akademijomis bei Vilniaus ir Šiaulių gimnazijomis, inicijuoja projektą „Mokykis bei siek teniso aukštumų“. Jis skirtas perspektyviausiems šalies jauniesiems tenisininkams ir leis jiems lengviau suderinti mokslus su profesionaliomis treniruotėmis ir dalyvavimu turnyruose.
Skaityti daugiau
VTA webui

Prašome dėvėti veido kaukes SEB arenoje ne sporto metu

2020-07-31
Reaguojame į naujausią LR Vyriausybės nutarimą, kuris įsigalios nuo šio šeštadienio, todėl ne sporto metu SEB arenoje prašome dėvėti veido kaukes. Taip pat nepamirškite, kad dezinfekuoti rankas galite ties įėjimais į kortus.
Skaityti daugiau

VTA_draugyste_300x250_2
Patricija Paukštytė

VTA tenisininkai į turnyrus grįžta išsiilgę kovos

2020-06-29
Priverstinė pauzė jauniesiems šalies tenisininkams pažėrė daug iššūkių, tačiau noro žaisti nenumalšino. Atvirkščiai – užsitęsusi pauzė pažadino teniso ir varžybų alkį, kurį jie galės numalšinti liepą vyksiančiuose visų amžiaus grupių Lietuvos čempionatuose.
Skaityti daugiau
VTA_vasaros-stovykla_2020_371x253

STARTAVO REGISTRACIJA Į STOVYKLĄ VAIKAMS “VASAROK SU TENISU!”

2020-05-19
Kviečiame registruotis į teniso stovyklą vaikams „VASAROK SU TENISU!“. Čia jūsų lauks įspūdžių ir sporto kupina savaitė su tenisu, badmintonu, fizinio rengimo treniruotėmis ir verslumo ugdymo pamokėlėmis!
Skaityti daugiau