(0)
Patricija Paukštytė

VTA sportininkams paskirstyta 25 tūkst. eurų parama

2020-12-22
ilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtiniai sulaukė itin reikalingos finansinės paramos, skirtos jų meistriškumo kėlimui bei treniruočių sąlygų gerinimui. Paramą steigia ir skirsto „Darnių iniciatyvų paramos fondas“.
Skaityti daugiau
BF6O9227

Į VTA namus (SEB arenos) plėtrą investuojama per 6 mln. eur

2020-12-18
Jau parengtas vieno didžiausio uždarų teniso kortų komplekso Baltijos šalyse SEB arena rekonstrukcijos projektas, kurį įgyvendinus duris atvers nauja, pirmoji Lietuvoje ir didžiausia regione specializuota teniso arena.
Skaityti daugiau
1

Laikinai stabdomos aukšto meistriškumo treniruotės

2020-12-14
Atsižvelgdami į esamą situaciją Lietuvoje dėl koronaviruso ir norėdami solidarizuotis ją valdant, nuo gruodžio 16 d. iki sausio 3 d. imtinai stabdome aukšto meistriškumo sportininkų pratybas.
Skaityti daugiau

Patricija Paukštytė ir S. Schouten_1

Turnyre Lenkijoje – pergalingas Patricijos Paukštytės žygis

2020-11-30
Lietuvos tenisininkė Patricija Paukštytė savaitgalį Lenkijoje pirmą kartą karjeroje triumfavo ITF J3 serijos jaunių (iki 18 metų) turnyre. Ji kartu su olande Sophie Schouten nugalėjo „Sobota Powiat Poznanski Cup“ dvejetų varžybose.
Skaityti daugiau
1

Treniruokitės ir lankykite mūsų paskaitas nuotoliniu būdu!

2020-11-27
Kviečiame karantino laikotarpį leisti prasmingai ir neužmiršti teniso, todėl siūlome Jūsų vaikams prisijungti prie teorinių teniso paskaitų bei fizinio pasirengimo treniruočių, kurios vyks tiesiogiai su akademijos treneriu jūsų namuose, naudojant ZOOM programą.
Skaityti daugiau
Dominykas Stonkus 3

Išskirtinė istorija: kaip treniruotė Palangoje perkėlė talentingo tenisininko gyvenimą į Vilnių

2020-10-19
Dominykas Stonkus – talentingas Lietuvos tenisininkas, savo sportinį kelią pradėjęs nuo 5-erių metų. Iš Palangos kilęs žaidėjas būtent pajūryje pajautė meilę tenisui. Vėliau noras tobulėti vaikiną atvedė į Šiaulius, o šią vasarą jis žengė dar vieną naują žingsnį savo gyvenime - netikėto atsitiktinumo dėka persikėlė gyventi ir sportuoti į Vilnių.
Skaityti daugiau

VTA sportininkai

VTA auklėtiniai A. Sabaliauskas ir P. Paukštytė džiaugėsi titulais ITF turnyre Latvijoje

2020-09-04
Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtiniai Ainius Sabaliauskas ir Patricija Paukštytė su savo partneriais triumfavo Liepojoje (Latvija) vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) turnyro „Liepaja International by Prince“ dvejetų varžybose.
Skaityti daugiau
Laurynas Grigelis

L. Grigelis dalinasi teniso patarimais su VTA: „Čia reikia būti užsispyrusiems“

2020-08-20
Antroji Lietuvos teniso raketė Laurynas Grigelis jau 14 metų varžosi profesionalų turnyruose ir turi sukaupęs didelę patirtį. Niekada savo šaliai padėti neatsisakantis žaidėjas negaili patarimų ir jauniesiems Lietuvos talentams bei naujokams, norintiems išmokti šio sporto paslapčių. Italijoje gyvenantis sportininkas su Vilniaus teniso akademija (VTA) pasidalino mintimis apie karjeros pradžią ir reikalingas savybes siekiant karjeros aukštumų.
Skaityti daugiau
BF6O4297

VTA auklėtiniai į turnyrus grįžta skindami pergales

2020-08-10
Gerokai sutrumpėjęs, bet įsibėgėjęs teniso sezonas leidžia varžybinį jaudulį pajusti ir jauniesiems šalies talentams. Penktadienį Bernardinų kortuose finišavusiame 14-mečių turnyre Vilniaus teniso akademijos (VTA) taurei laimėti VTA auklėtiniai iškovojo keturis medalius.
Skaityti daugiau