(0)
Tenisas-foto-Elvis-Žaldaris-67

Psichologės patarimai: apie motyvaciją siekti pergalių ir reakciją į pralaimėjimą

2019-11-05
Aistė Žemaitytė – žinoma Lietuvos sporto psichologė, jau septyniolika metų padedanti aukščiausio lygio sportininkams. Savo patirtį ir įžvalgas, padedančias siekti aukščiausių rezultatų ne tik sporte, ji atskleidžia ir tenisininkams. Tai psichologė padarė, paprašyta Vilniaus teniso akademijos, kurioje auklėtinių psichologijai ir motyvacijai skiriamas didelis dėmesys.
Skaityti daugiau
1 (51)

Baltarusijoje – galingas Patricijos Paukštytės pasirodymas

2019-10-24
Baltarusijoje vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) „BelGlobal Cup“ turnyre puikiai žaidžia Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtinė 15-metė Patricija Paukštytė.
Skaityti daugiau
CB9F8510

Teniso keliu – šeimomis

2019-10-15
Kai, būdama aštuonerių, Lina Berankytė per treniruotes žaisdavo tenisą, šešeriais metais jaunesnis jos brolis Ričardas, pagriebęs už save kone didesnę raketę, irgi mėgindavo atmušti kamuolį. Prabėgus ketvirčiui amžiaus, raketės ir kamuolys – Linos sūnų mėgstamiausi žaislai. Tenisas – lyg medus, prie kurio limpa broliai ir seserys, tėvai ir vaikai, pusbroliai, pusseserės, dėdės. Kuo taip traukia šis elegantiškas sportas, į kurio verpetus vienas po kito įsisuka vis daugiau vienos šeimos narių?
Skaityti daugiau

PG9A0658

Ainius Sabaliauskas – penktas pajėgiausias 16-metis Europoje

2019-10-08
Savaitgalį Italijoje vykusiame Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) baigiamajame sezono turnyre, šešiolikmečių grupėje, Lietuvos tenisininkai medalių neiškovojo, tačiau be pergalių neliko.
Skaityti daugiau
Lietuvos komanda

VTA auklėtinės kartu su Lietuvos rinktine triumfavo SEB „Futures Cup“ turnyre

2019-10-07
Savaitgalį Vilniuje vykusiame tradiciniame jaunių SEB „Futures Cup“ teniso turnyre pirmą kartą triumfavo Lietuvos rinktinė. Šis turnyras yra jungtinis Lietuvos, Latvijos ir Estijos teniso sąjungų projektas, kuriame kasmet varžosi talentingiausi šių šalių jaunieji žaidėjai. Šalies garbę gynė ir VTA auklėtinės Patricija Paukštytė bei Patricija Cechanavičiūtė.
Skaityti daugiau
IMG_7799

VTA auklėtinius aplankęs R. Berankis pabrėžė fizinio pasirengimo svarbą

2019-10-03
Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis, šią savaitę vos kelioms dienoms grįžęs į Lietuvą, rado laiko aplankyti jaunuosius Vilniaus teniso akademijos auklėtinius. Pasakodamas apie tai, kas padeda jam ištverti turnyrų maratoną ir siekti pergalių, jis surengė improvizuotą fizinio rengimo pamoką ir pabrėžė jo svarbą.
Skaityti daugiau

titulinis-900x675

Kelio remonto darbai | Įvažiavimas į SEB areną laikinai keičiasi

2019-09-24
Šiuo metu šalia SEB arenos vyksta kelio remonto darbai, kurių metu platinama Ąžuolyno gatvė, įrengiami šaligatviai su apšvietimu ir pėsčiųjų perėjos, modernios autobusų stotelės, kuriomis galėsime džiaugtis jau rudenį.
Skaityti daugiau
1 (8)

Ukrainoje – tenisininko A. Sabaliausko triumfas ir P. Paukštytės antra vieta

2019-09-20
Ukrainoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (Iki 18 metų) turnyro „ETC Cup“ dvejetų varžybose sublizgėjo Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtiniai. Ainius Sabaliauskas tapo dvejetų čempionu, o Patricija Paukštytė merginų turnyre užėmė antrąją vietą.
Skaityti daugiau
emilija-tverijonaite-ir-patricija-paukstyte-5d7cd83acef9d

Turnyro Latvijoje dvejetų finale įvyko VTA tenisininkių tarpusavio akistata

2019-09-16
Šeštadienį Latvijoje finišavusio „Tennis Europe“ jaunių (iki 16 metų) teniso turnyro „Jelgava Open“ merginų dvejetų varžybose triumfavo Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtinė Patricija Paukštytė su savo porininke tautiete Emilija Tverijonaite.
Skaityti daugiau