Markas Griaziutinas ir Vasarė Stanaitytė - Vilniaus teniso akademijos taurės turnyro prizininkai

Naujiena
2019-12-02

Sekmadienį Vilniuje pasibaigusiame 10-mečių ir jaunesnių tenisininkų turnyre „Vilniaus teniso akademijos taurė“ sėkmingai varžėsi Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtiniai. Du iš jų tapo varžybų prizininkais.

Mergaičių turnyre antrąją vietą užėmė VTA atstovė Vasarė Stanaitytė. Tris pergales iš eilės iškovojusią sportininkę tik finale sustabdė Uliana Dolgich. Į pusfinalį taip pat prasibrovė ir ketvirtąją vietą turnyre užėmė kita VTA atstovė Smiltė Milaševičiūtė.

Tarp berniukų trečiąją vietą tarp 25 dalyvių iškovojo VTA auklėtinis Markas Griaziutinas. Jis taip pat iškovojo tris pergales ir pralaimėjo būsimam čempionui Ugniui Remeikiui. Susitikime dėl trečiosios vietos M. Griaziutinas 6:1, 6:0 nugalėjo Dionizą Butvilą.

„Vilniaus teniso akademijos taurėje“ varžėsi 42 jaunieji tenisininkai.