Tenisininkas A. Sabaliauskas Kipre triumfavo dvejetų varžybose

Naujiena
2019-04-19

Kipre besibaigiančio Europos teniso federacijos („Tennis Europe“) jaunių (iki 16 metų) turnyro „Hellenic Bank Masters Tennis Academy“ dvejetų varžybose triumfavo lietuvio Ainiaus Sabaliausko ir italo Mariano Tammaro duetas.

Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtinis A. Sabaliauskas su partneriu iš Italijos pateisino turnyro favoritų vardą. Pusfinalyje jie 7:6 (7-5), 6:1 nugalėjo kipriečius Andreasą Petrou ir Photosą Photiadesą, o finale penktadienį 6:4, 6:2 pranoko kitą Kipro porą – Stylianosą Christodoulou ir Lambrosą Pantzarį.

Vienetų varžybose A. Sabaliauskas liko per žingsnį nuo finalo. Pusfinalyje jis po atkaklios kovos 6:7 (11-13), 6:4, 4:6 nusileido jau minėtam P. Photiadesui.

Merginų vienetų varžybose puikų pasirodymą tęsia VTA auklėtinė Patricija Paukštytė. Ji pusfinalyje 6:0, 6:2 įveikė ukrainietę Jelizavetą Čerednyk. Finale Lietuvos tenisininkė žais su turnyro favorite kipriete Klio Maria Ioannou.

„Tennis Europe“ reitinguose A. Sabaliauskas užima 42-ąją vietą, o P. Paukštytė – 279-ąją.