Tenisininkas Ainius Sabaliauskas Kipre triumfavo dvejetų varžybose

Naujiena
2019-04-29

Kipre pasibaigusio „Tennis Europe“ jaunių (iki 16 metų) teniso turnyro „Herodotou Tennis Academy Tournament G2“ vaikinų dvejetų varžybose triumfavo lietuvio Ainiaus Sabaliausko ir italo Mariano Tammaro duetas.

Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtinis A. Sabaliauskas su italu pusfinalyje 7:5, 6:2 įveikė kipriečius Stylianosą Christodoulou ir Lambrosą Pantzarį, o finale 6:3, 7:5 pranoko kitą Kipro porą – Andreasą Chapidesą ir Pavlosą Parsoną.

A. Sabaliauskas gana sėkmingai dalyvavo ir vienetų varžybose, kuriose pasiekė pusfinalį. VTA tenisininkas „Tennis Europe“ reitinge užima 37-ąją poziciją ir kitą savaitę dar turėtų ją pagerinti.

Merginų vienetų varžybose prieš savaitę analogišką turnyrą laimėjusi VTA atstovė Patricija Paukšytė pasirodymą baigė pusfinalyje. Kovoje dėl vietos finale P. Paukštytė 3:6, 2:6 pralaimėjo rusei Ksenijai Zaicevai. Rusė vėliau finale 6:0, 6:3 įrodė pranašumą prieš lietuvę Emiliją Tverijonaitę ir tapo čempione.