Ukrainoje – tenisininko A. Sabaliausko triumfas ir P. Paukštytės antra vieta

Naujiena
2019-09-20

Ukrainoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (Iki 18 metų) turnyro „ETC Cup“ dvejetų varžybose sublizgėjo Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtiniai. Ainius Sabaliauskas tapo dvejetų čempionu, o Patricija Paukštytė merginų turnyre užėmė antrąją vietą.

Vaikinų dvejetų varžybų pirmajame rate A. Sabaliausko ir ukrainiečio Myroslavo Bondaro duetas 6:0. 6:2 nugalėjo ukrainiečius Tarasą Pacharenko ir Denisą Chelombitko, antrajame 7:6 (9-7), 6:1 įveikė lenką Mateuszą Kulakowskį ir ukrainietį Jurijų Naydeną.

Pusfinalyje vaikinų duetas 6:3, 6:2 nepaliko didesnių vilčių dar vienai Ukrainos porai Artiomui Podorožniui ir Germanui Samofalovui, o finale 6:3, 6:0 įveikė ukrainiečius Demjaną Huljaničių bei Ilją Sarafyną.

Tai yra pirmasis A. Sabaliausko laimėtas ITF 18-mečių turnyras.

Tuo tarpu merginų dvejetų varžybose P. Paukštytė su Moldovos tenisininke Arna Gamretkaja 6:2, 6:1 sutriuškino ukrainietes Anną Sydorenko ir Mariją Trembach, 6:1, 6:1 nepasigailėjo ukrainiečių Marijus Hurijevos ir Ruslanos Kovalenko.

Tenisininkės pusfinalio kovoje 6:3, 6:4 pranoko turnyro favorites ukrainietes Valeriją Čerfus ir Anastasiją Sobolevą ir tik finale 4:6, 1:6 turėjo pripažinti ukrainiečių Vladienos Bokovos ir Marijos Hlaholos pranašumą.