(0) SKIRK 1,2% PARAMĄ

VTA auklėtiniai A. Sabaliauskas ir P. Paukštytė džiaugėsi titulais ITF turnyre Latvijoje

VTA sportininkai

2020-09-04

Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtiniai Ainius Sabaliauskas ir Patricija Paukštytė su savo partneriais triumfavo Liepojoje (Latvija) vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) turnyro „Liepaja International by Prince“ dvejetų varžybose.

A.Sabaliauskas pergales dvejetuose pasiekė rungtyniaudamas su Pijumi Vaitiekūnu. Jie pirmajame rate nesulaukė varžovų iš Latvijos, ketvirtfinalyje 7:5, 6:3 įveikė estą Markusą Molderį ir Patricką Schoeną, o pusfinalyje 6:3, 7:6 (7-5) pranoko ukrainietį Volodymyrą Jakubenką bei estą Oliverį Ojakaarą.

Lemiamoje kovoje dėl titulo lietuviai užtikrintai 6:4, 6:4 įveikė latvio Edvards Teodors Liepinš ir šveicaro Kaj Quirijnso duetą.

Tuo tarpu merginų dvejetų turnyre P. Paukštytė triumfavo su Uma Bakaityte. Antrąjį reitingą turnyre turėjusi pora pirmajame rate 6:3, 6:0 sutriuškino latves Angeliną Blinovą ir Ameliją Supulniecę, ketvirtfinalyje 6:4, 6:3 įveikė kitas latves Elizabetę Klavinską ir Alisę Vindigą, o pusfinalyje be didesnio vargo 6:2, 6:3 įrodė pranašumą prieš lietuvę Emiliją Tverijonaitę ir estę Liisą Varul.

Puikų žaidimą P. Paukštytė su U. Bakaityte pademonstravo ir finale, kuriame 6:3, 6:2 nugalėjo turnyro favorites lietuvę Klaudiją Bubelytę bei latvę Sabinę Rutlauką.

Vienetų varžybose P. Paukštytė, kaip ir kita VTA atstovė Fausta Zykutė, pasiekė ketvirtfinalį. Šiame etape savo pasirodymą vaikinų tarpe baigė ir A. Sabaliauskas.