VTA auklėtiniai į turnyrus grįžta skindami pergales

Naujiena
2020-08-10

Penktadienį Bernardinų kortuose finišavusiame 14-mečių turnyre Vilniaus teniso akademijos (VTA) taurei laimėti VTA auklėtiniai iškovojo keturis medalius.

Vaikinų vienetų varžybose puikiai pasirodė Linas Plančiūnas. Šeštas turnyre pagal skirstymą VTA atstovas prasibrovė iki pat finalo ir tik jame 0:6, 4:6 pralaimėjo favoritui Juliui Aleksandrovui. Pakeliui link finalo L. Plančiūnas pralaimėjo vos penkis geimus.

Kitas VTA auklėtinis Pijus Reklevičius užėmė trečiąją vietą. Jis mažajame finale 6:2, 6:1 nugalėjo Joną Skierų. Pijaus ir Lino duetas ant aukščiausios pakylos laiptelio lipo dvejetų varžybose. Finale L. Plančiūnas ir P. Reklevičius 6:0, 6:4 įveikė Luką Strikulį ir Augustą Vasiliauską.

Merginų vienetų varžybose VTA atstovė Sandra Eglinskaitė pasidabino bronzos medaliu. Ji pusfinalyje po dramatiškos kovos 6:3, 3:6, 8-10 pralaimėjo vėliau turnyro čempione tapusiai Milei Cibulskytei, o susitikime dėl trečiosios vietos 5:7, 6:2, 10-4 palaužė savo komandos draugę Viltę Vaitkevičiūtė. S. Eglinskaitė su V. Vaitkevičiūtė dvejetų varžybose užėmė antrąją vietą, finale pralaimėjusios klaipėdietėms Gustei Šukytei ir A. Vasiliauskaitei.

Vilniaus teniso akademijos taurės turnyre varžėsi beveik 50 žaidėjų iš 14 teniso klubų bei mokyklų.

Sveikiname prizininkus ir linkime nesustoti tobulėti!