(0)

VTA trenerių kolektyvą papildė specialistė iš Čekijos A. Strunc

adele1

2019-11-28

SEB arenoje ir Vilniaus teniso akademijoje ėmė dirbti daug tarptautinės patirties turinti teniso trenerė Adele Strunc iš Čekijos. Prieš tai ji dirbo trenere savo tėvynėje, Australijoje ir Airijoje.

Ji nuo pat vaikystės slidinėjo kalnuose, tačiau laikui bėgant ėmė žaisti ir tenisą. Deja, tačiau sportininkės karjeros siekusią Adelę sustabdė ankstyvoje jaunystėje patirta peties trauma. Vis dėlto tenisas liko jos širdyje ir ji nutarė tapti trenere.

„Turėjau baigti tenisininkės karjerą, o po poros metų tapau trenere. Dar po trejų metų išvykau treniruoti į Australiją. Iš pradžių ten dirbau su mėgėjais, rengiau „kardio teniso“ treniruotes, galiausiai ėmiau treniruoti aukštesnio meistriškumo žaidėjus. Tada mano karjera pasuko į Airiją, kur koncentravausi į sportininkų ugdymą“, – pasakojo A. Strunc.

„Prieš atvykdama aš jau žinojau apie nuostabų istorinį Vilniaus senamiestį. Gražus kraštovaizdis, geras maistas, skani žuvis. Taip pat žinau, kad čia būna atšiauri žiema ir labai graži vasara bei pavasaris.“, – sako A. Strunc, kurios trenerės karjera tęsiasi jau keliolika metų.

Vilniaus teniso akademijoje čekė treniruoja vaikus (yra pavaduojančioji trenerė) ir rengia asmenines treniruotes SEB arenos lankytojams.