Gautos paramos dėka – galimybės su tenisu supažindinti dar daugiau vaikų

Naujiena
2022-12-09

Kasmet sparčiai besiplečiančioje Vilniaus teniso akademijoje (VTA) teniso paslapčių mokosi daugiau kaip 650 įvairaus amžiaus vaikų nuo 4 metų amžiaus. Jaunieji tenisininkai akademijoje gali rinktis iš trijų ugdymo programų, o į jų treniruotes be teniso integruoti ir fizinio rengimo užsiėmimai.

Aukštą treniruočių kokybę VTA specialistams išlaikyti padeda įvairus modernus inventorius ir įranga, o jos įsigijimas pastaruosius ketverius metus buvo bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

48 mėn. trukmės projekto metu VTA prisidėjo prie teniso plėtros Lietuvoje, skatinant vaikų ir jaunimo sportišką ugdymą – ne tik rengdama treniruotes jau lankantiems vaikams, bet ir organizuodama nemokamus edukacinius ir švietėjiškus renginius. Iš viso jame dalyvavo daugiau nei 750 vaikų ir jaunuolių.

2022-ųjų rugpjūčio-gruodžio mėnesiais Vilniaus „SEB arenoje“ ir Bernardinų sodo teniso aikštyne vyko „Saugios teniso treniruotės“, o spalio 10-11 d. – nemokamos teniso treniruotės įvairaus amžiaus vaikams, norintiems išbandyti šią sporto šaką. Šių veiklų metu buvo naudojamas „Sporto rėmimo fondo“ lėšomis įsigytas inventorius.

Projekto laikotarpiu visą pasaulį buvo sukausčiusi pandemija, tačiau net ir jos metu VTA atstovai tęsė savo veiklą – treneriai nuotoliniu būdu rengė įvairias treniruotes ir skatino jaunuosius sportininkus aktyviai leisti laiką net ir namų sąlygomis.

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!