Iš sezono finalų – su medaliais

Naujiena
2021-11-17

Vilniaus teniso akademijos auklėtiniai iš praėjusią savaitę Šiauliuose vykusio Lietuvos teniso sąjungos 2021 metų reitinginių turnyrų turo TOP-8 finalinių varžybų grįžo su glėbiu medalių.

Keturiolikmečių tenisininkių turnyre niekas neprilygo Viltei Vaitkevičiūtei. Finaliniame susitikime ji 6:1 6:1 įveikė savo treniruočių partnerę Vilniaus teniso akademijoje Liepą Galvelytę.

Šešiolikmečių vaikinų turnyre žingsnio iki aukso medalio pritrūko Pijui Reklevičiui, kuris varžybų finale 6:4 4:6 2:6 nusileido Haroldui Kulniui. Trečiąją vietą iškovojo Linas Plančiūnas, o ketvirtoji atiteko Denisui Struk.

Sėkmingai baigiamajame sezono turnyre pasirodė ir dvylikamečių varžybose žaidusi Vasarė Stanaitytė. Vilniaus teniso akademijos auklėtinė suklupo tik turnyre finale, 6:3 1:6 4:6 pralaimėjusi Luknei Vaitkevičiūtei.

„Visų pirma noriu pasveikinti visus mūsų akademijos sportininkus, patekusius į baigiamąjį sezono turnyrą, o ypač tuos, kurie iš Šiaulių grįžo su medaliais. Taip pat, žinoma, ir jų trenerius. Jei kalbėti apie pasirodymą Šiauliuose, manau, sužaidėme pagal savo galimybes. Galbūt kai kuriems iš mūsų tenisininkų šiek tiek pritrūko tarptautinių turnyrų patirties. Dalyvaudami juose jie įgyja neįkainuojamos patirties. Bet kokiu atveju, linkiu visiems mūsiškiams su dar didesniu užsispyrimu ir energija kibti į darbus treniruotėse. Tai yra vienintelis tikras pergalių receptas“, – sako Vilniaus teniso akademijos trenerė Edita Liachovičiūtė.

Lietuvos teniso sąjungos 2021 metų reitinginių turnyrų turo TOP-8 finalinėse varžybose dalyvavo 13 Vilniaus teniso akademijos auklėtinių.

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!