Kviečiame vaikus į „Ball Kids School“!

Naujiena
2022-05-12

Vilniaus teniso akademija (VTA) pačius jauniausius tenisininkus ir net tuos, kurie nėra išbandę šios sporto šakos, kviečia išbandyti savo jėgas „Ball Kids mokykloje“.

„Varžybų metų kamuoliukus tenisininkams padavinėjantys vaikai yra neatsiejama ir labai svarbi kiekvieno profesionalių tenisininkų turnyro dalis. Šių metų rudenį Vilniuje turėsime daug įvairių varžybų, kurioms jau dabar imame rengtis. „Ball Kids School“ projektas yra vienas iš šio pasirengimo dalių”, – sako VTA treneris Eimantas Gruzdas.

Į mokyklą kviečiami 8-14 metų amžiaus vaikai. Vieną dieną trunkančiuose užsiėmimuose vaikai yra supažindinami su svarbiausiomis ball kids darbo taisyklėmis ir specifika, daug dėmesio yra skiriama praktiniams užsiėmimams, žaidimams. Vėliau mokyklą pabaigę vaikai kviečiami darbuotis Lietuvos čempionatuose, Daviso ir Billie Jean King taurės varžybose.

Šiais metais „Ball Kids School“ užsiėmimai Vilniuje vyks birželio 4 d., liepos 2 d. ir rugpjūčio 20 d. Registruotis į juos galima paspaudus šią nuorodą.

VTA „Ball Kids School“ projektas startavo 2020 m.

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!