Naujajame Vilniaus teniso akademijos sezone – rekordinis trenerių ir sportininkų skaičius

Naujiena
2022-09-02

Rugsėjo 5-ąją oficialiai startuos naujasis Vilniaus teniso akademijos sezonas. Pirmadienį į atsinaujinusios „SEB arenos“ teniso kortus sugūžės rekordiškai daug jaunųjų tenisininkų, o jiems savo žinias perteiks ir tobulinti įgūdžius padės rekordinis trenerių skaičius.

Iš viso akademijoje 2022-2023 m. sezone dirbs 33 teniso treneriai, 2 fizinio pasirengimo specialistai ir 2 kineziterapeutai. Profesionalų komandą sudarys specialistai ne tik iš Lietuvos, bet ir Portugalijos, Rumunijos, Serbijos ir Baltarusijos.

„Mane labiausiai džiugina stabilus mūsų trenerių kolektyvas, su kuriuo kartu jau dirbame daugiau nei dešimtmetį. Džiugu, kad prie šio kolektyvo jungiasi ir jauni, ką tik savo tenisininkų karjeras baigę specialistai, taip pat – užsieniečiai ir kiti treneriai, kurie mūsų akademijoje mato dideles tobulėjimo galimybes“, – kalbėjo akademijos vyr. trenerė Edita Liachovičiūtė.

Naujų trenerių poreikis Vilniaus teniso akademijoje atsirado dėl išaugusio grupių skaičius – paraiškas sportuoti Vilniaus teniso akademijoje pateikė jau daugiau nei 650 vaikų. Tam sąlygas sudarė „SEB arenos“ praplėtimas ir naujų teniso kortų atsiradimas.

„Didžiuojamės tęsdami savo misiją populiarinti tenisą Lietuvoje. Nauja „SEB arenos“ infrastruktūra, atitinkanti pasaulinio lygio standartus, leidžia mūsų akademijai augti, plėstis ir sudaryti sąlygas vaikams profesionalų priežiūroje aktyviai leisti laisvalaikį, o mūsų treneriams – sėkmingai ugdyti dar daugiau talentingų sportininkų“, – pabrėžė akademijos direktorius Ramūnas Grušas.

Jaunieji tenisininkai treniruotes gali rinktis iš trijų ugdymo programų:

  • Bendras rengimas. Programa yra skirta tiems, kurie žengia pirmuosius žingsnius tenise, arba tiems, kurie nori su šia sporto šaka aktyviai praleisti savo laisvalaikį. Treniruotėse mokomi ir ugdomi bendrieji žaidimo principai. Esant norui ir geriems treniruočių rezultatams sudaromos visos galimybės pereiti į sportinį rengimą.
  • Sportinis rengimas. Programa yra skirta tiems, kurie siekia rezultatų, dalyvauja arba netolimoje ateityje ruošiasi dalyvauti turnyruose. Treniruotės pasižymi didesniu dažniu ir intensyvumu, asmeniniu dėmesiu ir metodikų adaptacijomis.
  • PRO. Tai – aukščiausio rengimo programa, skirta tiems, kurie siekia aukščiausių rezultatų tenise, dalyvauja vietiniuose ir tarptautiniuose turnyruose bei savo ateitį sieja su profesionaliu sportu. Treniruotės pasižymi itin dideliu dažniu ir intensyvumu, asmeniniu dėmesiu ir ugdymo metodikų individualiomis adaptacijomis.

Šio sezono naujovė – naujuose mini teniso kortuose rengiamos treniruotės 4-7 m. amžiaus vaikams. Grupes sudarys ne daugiau nei 8 vaikai, o treniruotės vyks pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 9:00, 17:00, 18:00 ir 19:00 val. Tėveliai įvairaus amžiaus vaikus taip pat gali registruoti ir į šeštadieninę mokyklėlę.

Daugiau informacijos ir registracijos anketas galima rasti ČIA.

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!