Paaiškėjo VTA „Komandinės teniso lygos 2022“ čempionai ir prizininkai

Naujiena
2022-06-15

Vilniaus teniso akademijos (VTA) rengiamos „Komandinės teniso lygos 2022“ nugalėtojais tapo „Juoda Balta“ ir „I-2“ komandos. Pirmieji triumfavo 10-14 metų, o antrieji – 15-18 metų amžiaus grupėse. Lygos čempionai paaiškėjo birželio 11 d. „SEB arenoje“ surengtuose šio sezono varžybų finaluose.

Lemiame jaunėlių diviziono susitikime „Juoda Balta“ įveikė „M-3“ ekipą. Trečiąją vietą iškovojo komanda „E-1“. Vyresniųjų grupės finale „I-2“ nepasigailėjo „M-5“ komandos, o bronzos apdovanojimai atiteko ekipai, pasivadinusiai „Ne tavo reikalas“.

„Manau, kad tai tikrai svarbus ir prasmingas projektas tiems mūsų akademijos auklėtiniams, kurie kol kas nesiekia tapti profesionaliais tenisininkais. Treniruotės treniruotėmis, tačiau kiekvienas bent kažkiek rimčiau sportavęs žmogus supranta, jog varžybos turi savo specifikos, jaudulio, įtampos, situacijų, patikrinančių jų dalyvių fizinį ir psichologinį tvirtumą. Būtent šis projektas ir leido tai patirti mūsų vaikams“, – sako Vilniaus teniso akademijos treneris Vitalijus Dūda

Iš viso šiose varžybose dalyvavo 12 komandų, kiekvienos iš jų sudėtyje buvo po 6 tenisininkus. Šios varžybos buvo skirtos Lietuvos teniso čempionatuose, reitinginiuose LTS ir tarptautiniuose turnyruose nesivaržantiems Vilniaus teniso akademijos sportininkams. Jas sudarė penki etapai. Komandų tarpusavio susitikimo baigtį lėmė 2 vienetų ir 2 dvejetų susitikimų rezultatai.

Visą nuotraukų galeriją galite rasti čia: https://bit.ly/3xQQExz 

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!