Patricija Paukštytė laimėjo dvejetų varžybas Egipte

Naujiena
2022-10-10

Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtinė Patricija Paukštytė savaitgalį Egipte savo trofėjų kolekciją papildė antruoju dvejetų varžybų titulu.

18-metės lietuvės ir zelandietės Vivian Yang duetas ITF (Tarptautinės teniso federacijos) W15 serijos „Sharm Elsheikh“ turnyro finale 7:5, 6:4 pranoko Romanos Cisovskos ir Barboros Matusovos porą iš Slovakijos.

Čempionės turnyre turėjo 4-ą, o vicečempionės 3-ią reitingą. Įdomu, jog P. Paukštytė ir V. Yang titulą iškovojo turnyre taip ir nepralaimėjusios nė vieno seto.

Pirmąją ITF World Tennis Tour dvejetų turnyro taurę Lietuvos tenisininkė iškovojo šiemet Einhovene (Nyderlandai) vykusiame analogiškame turnyre. Tuomet jos partnere buvo prancūzė Laia Petretic.

Šiuo metu P. Paukštytė užima 1160-ą WTA dvejetų reitingo vietą. Pergalė Egipte vykusiame turnyre lietuvei turėtų atverti ir pirmojo WTA dvejetų tūkstantuko duris.

Patricija kartu su kitu VTA auklėtiniu Ainiumi Sabaliausku į treniruočių ir varžybų stovyklą Egipte išvyko dar rugsėjo 20-ąją. Per šį laiką Lietuvos tenisininkai jau spėjo sudalyvauti dviejuose turnyruose, o šią savaitę jų laukia ir trečiasis.

Po jo A. Sabaliauskas grįš į Lietuvą ir dalyvaus savo pirmajame karjeros ATP „Challenger“ serijos turnyre – SEB arenoje „Vilnius Open by kevin.“ kovos virs spalio 16-23 dienomis.

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!