„SEB arenoje” su teniso paslaptimis pažindinosi darželinukai ir mokiniai

Naujiena
2022-06-08

Savaitgalį „SEB arenoje” daugiau nei šimtas Vilniaus darželinukų, pradinių klasių mokinių ir jų mokytojų dalyvavo didelėje teniso šventėje. Vaikai ir jų mokytojai, kartu su Vilniaus teniso akademijos treneriais, gerą pusdienį pažindinosi su teniso paslaptimis.

Jauniausieji, pasidalinę į komandas, dalyvavo įvairiose su tenisu susijusiose rungtyse ir estafetėse, o mokyklinukams buvo surengtas ir šventinis turnyras. Šventės pabaigoje visiems jos dalyviams atiteko sporto aistruolių „Decathlon” prizai ir dovanos.

Galiausiai vaikai buvo supažindinti ir su neįgaliųjų tenisu, o šventę aplankė Lietuvos neįgaliųjų moterų teniso rinktinė.

Ši šventė yra dalis Lietuvos teniso sąjungos (LTS) ir Tarptautinės teniso federacijos (ITF) kartu įgyvendinamo teniso masiškumo didinimo projekto "Junior Tennis Initiative". Projekto organizatoriai jau trečius metus iš eilės būsimųjų teniso žvaigždžių ieško Lietuvos darželiuose ir pradinėse mokyklose. Tuo tikslu su teniso treniruočių pradžiamoksliu supažindinami projekte dalyvaujančių ugdymo įstaigų fizinio lavinimo mokytojai, o laikas nuo laiko treniruotes darželinukams ir mokiniams veda ir patyrę geriausių šalies teniso akademijų treneriai.

Sostinėje LTS partneriu yra Vilniaus teniso akademija ir „SEB arena”.

Planuojama, kad šiais metais teniso raketes į rankas paims daugiau kaip 15 tūkst. mokinių ir darželinukų. Pirmuosius žingsnius mokyklų salėse ir stadionuose įrengtuose teniso kortuose žengti jiems padės daugiau nei 200 tam specialiai parengtų mokytojų (3 kartus daugiau nei 2020 metais).

Projektas yra ITF vykdomos programos Junior tennis initiative (JTI) dalis. Ja siekiama didinti vaikų teniso masiškumą, ji apima jaunųjų teniso talentų paiešką, teniso pamokas, treniruotes, vaikų teniso turnyrus. Iš viso šiame projekte dalyvauja 145 valstybės.

Nuotraukas iš renginio rasite čia: https://bit.ly/3zqGghw

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!