Tenisininkė Patricija Paukštytė išvyko į pirmą didžiojo kirčio turnyrą Australijoje

Naujiena
2022-01-10

Vilniaus teniso akademijos auklėtinė Patricija Paukštytė po visą savaitgalį trukusios kelionės per Kijevą ir Dubajų šiandien ryte pagaliau pasiekė Australijos miestą Melburną. Sausio 14 dieną merginos laukia startas Traralgone vyksiančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) pirmos kategorijos jaunių turnyre, o sausio 22 d. – ir Australijos atvirojo čempionato jaunių varžybose. Tai bus pirmoji septyniolikmetės tenisininkės pažintis su didžiojo kirčio turnyrais.

„Tikrai jaudinausi prieš šią kelionę. Likus gal porai dienų iki išvykos staiga supratau, kad manęs laukia visiškai nauja patirtis. Turnyras, kokiame dar niekada nežaidžiau. Tikrai labai nekantrauju pamatyti, kaip didžiojo kirčio turnyrai atrodo iš vidaus“, – prieš pat kelionę į tolimąją Australiją kalbėjo P. Paukštytė.

Paklausta ar šis jaudulys nesutrukdys kuo geriau pasirodyti varžybose, tenisininkė purtė galvą. „Tikiuosi, kad ne. Turėsiu laiko apsiprasti su aplinka. Be to, prieš Australian Open jaunių varžybas dalyvausiu dar viename turnyre. Galiausiai, neturiu kažkokių konkrečių lūkesčių ar tikslų, todėl, tikiuosi, manęs neslėgs įtampa“.

Australijos atvirosiose jaunių pirmenybėse 67-ą vietą ITF jaunių reitinge turinti P. Paukštytė žais merginų vienetų ir dvejetų turnyruose. Dvejetų varžybose jos porininke bus metais jaunesnė slovakė Irina Balus (ITF-57).

Į Australiją kartu su tenisininke išvyko treneris Lukas Mugevičius.

„Gaila, kad nedidelės sveikatos problemos šiek tiek sujaukė Patricijos pasirengimą sezonui ir Australijos atvirosioms pirmenybėms. Paskutiniame praėjusių metų turnyre Latvijoje ji pajuto kojos skausmus. Gydymas užtruko kiek ilgiau nei norėjome. Visgi nuo naujųjų pradžios jau dirbome visu pajėgumu, galiausiai dar yra laiko ir Australijoje. Man svarbiausia, kad matau treniruotėse matau labai didelį Patricijos norą, degančias akis“, – pasakojo L. Mugevičius.

Vilniaus teniso akademijoje P. Paukštytė darbuojasi su treneriais Rimvydu ir Luku Mugevičiais. Jos fiziniu pasirengimu rūpinasi treneris Jonas Simoneit. Tenisininkę remia bendrovės „Darnu Group“ įsteigtas „Darnių iniciatyvų paramos fondas“

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!