Tęsiasi VTA „Komandinės teniso lygos 2022“ dvikovos

Naujiena
2022-04-06

Kovo pabaigoje SEB arenoje vyko Vilniaus teniso akademijos rengiamos „Komandinės teniso lygos 2022“ pirmojo etapo dvikovos. Dvejose – 10-14 metų ir 15-18 metų – amžiaus grupėse vykstančiame turnyre po pirmojo etapo ima ryškėti turnyro lyderiai.

Jaunesniųjų divizione kol kas geriausiai sekasi po 8 pergales iškovojusioms „Juoda balta“ ir „M3“ komandoms. Tiesa, ant kulnų lyderiams lipa ir „Kilimams – ne“ ekipa, savo sąskaitoje turinti dviem laimėjimais mažiau. Šios amžiaus grupės turnyre iš viso dalyvauja 7 komandos.

Vyresniųjų grupėje, kurioje dėl čempionų vardo varžosi 5 komandos, į priekį ryškiai išsiveržę komandos „Taigi ant linijos buvo“ ir „Ne tavo reikalas“, atitinkamai turinčios 8 ir 6 pergales.

Kitas Vilniaus teniso akademijos „Komandinės teniso lygos 2022“ etapas bus surengtas balandžio 30 d.

Šis turnyras yra skirtas Lietuvos teniso čempionatuose, reitinginiuose LTS ir tarptautiniuose turnyruose nesivaržantiems Vilniaus teniso akademijos auklėtiniams. Varžybas sudaro penki etapai, o tarpusavio susitikimo metus komandos sužaidžia 2 vienetų ir 2 dvejetų susitikimus. Kiekvieną komandą sudaro 6 jaunieji tenisininkai.

Finalinis „Komandinės teniso lygos 2022“ etapas įvyks birželio 11 d.

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!