TOP-8 finaliniame turnyre prizines vietas iškovojo 4 VTA auklėtiniai

Naujiena
2022-11-14

Savaitgalį Šiauliuose įvyko Lietuvos teniso sąjungos (LTS) organizuotas TOP-8 finalinis reitinginis turnyras. Jame net keturi Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtiniai užėmė prizines vietas, o dar trys pateko į geriausiųjų ketvertus ir tik per žingsnį liko nuo apdovanojimų.

Berniukų U12 grupėje į pusfinalius pateko net 3 mūsų žaidėjai. Šį etapą įveikę Markas Griaziutin Tverskoj ir Vilius Vaškys susitiko finaliniame mače, kurį po atkaklios ir permainingos kovos 6:3, 3:6, 6:2 laimėjo Markas. Tuo metu Rapolas Gagilas šioje amžiaus grupėje finišavo ketvirtas.

Toje pačioje amžiaus grupėje tarp mergaičių trečiąją vietą užėmė Mėta Dervinė, kuri bronzinėje dvikovoje 6:3, 6:4 įveikė Gustę Matulionytę.

Tuo metu Vasarė Stanaitytė mergaičių U14 grupėje pateko į finalą ir tik jame turėjo pripažinti varžovės pranašumą bei į Vilnių sugrįžo su vicečempionės taure. Verta pažymėti, kad pusfinalyje Vasarė pranoko pirmą reitingą turėjusią varžovę, o finaliniame mače nusileido antrąjai turnyro raketei.

Šioje merginų amžiaus grupėje ketvirta finišavo Ona Marcinkevičiutė, pusfinalyje pralaimėjusi čempionei, o mažajame finale – varžovei su pirmuoju reitingu.

Tarp keturių pajėgiausių žaidėjų pateko ir Viltė Vaitkevičiūtė, dalyvavusi mergaičių U16 grupės varžybose ir galutinėje rikiuotėje užėmusi ketvirtą vietą.

Iš viso TOP-8 finaliniame turnyre Šiauliuose dalyvavo 17 VTA jaunųjų tenisininkų.

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!