Turnyruose – VTA auklėtinių apdovanojimų lietus

Naujiena
2023-11-27

Praėjusią savaitę Vilniuje įsikūrusioje „SEB arenoje“ karaliavo jaunieji tenisininkai – čia vyko net 3 tarptautiniai ir nacionaliniai dvylikamečių, šešiolikmečių ir septynmečių turnyrai. Juose dalyvavo ir gausus Vilniaus teniso akademijos auklėtinių.

Dvylikamečiai tenisininkai kovojo Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) turnyre „Vilniaus teniso akademijos“ taurei laimėti. Čia varžėsi 93 sportininkai iš 12 pasaulio šalių, tarp kurių buvo net 14 VTA auklėtinių. Sėkmingiausiai varžybose pasirodė Barbora Andrijauskaitė, kuri mergaičių dvejetų varžybose, žaisdama kartu su rumune Natalia Dragomir, iškovojo antrąją vietą.

Šešiolikmečių tenisininkų turnyre kovėsi daugiau nei 50 jaunųjų tenisininkų, o beveik pusė iš jų – 22 – atstovavo VTA. Vienetų varžybų čempione tapo Iveta Oganauskaitė, o antrąsias vietas iškovojo Smiltė Milaševičiūtė ir Žilvinas Mickus. VTA auklėtinių medalių netrūko ir dvejetų turnyre. Čempionais tapo S. Milaševičiūtė ir Vasarė Stanaitytė bei Ignas Radzevičius (kartu su Luku Smuiliu), o bronzos medaliais pasipuošė Agota Juozapavičiūtė ir I. Oganauskaite bei Lukas Dudonis (kartu su Kaj Pirogoy).

Dar 35 jaunieji tenisininkai – septynerių metų amžiaus ar jaunesni – varžėsi dėl apdovanojimų šios amžiaus grupės turnyre. 19 iš jų teniso paslapčių mokosi VTA. Leonardas Karabanovas berniukų turnyre iškovojo aukso medalį. Mergaičių varžybose Karolina Guzaitytė liko antra, o bronza atiteko Liucijai Zareckaitei.