Vilniaus gimtadienį rugpjūtį originaliai paminėsime teniso festivalyje

Naujiena
2022-06-16

Šių metų rugpjūčio 6 dieną Vilniaus Katedros aikštė dienai taps vienu dideliu teniso aikštynu. Čia bus įrengta 20 mini teniso kortų, kuriuose 5 valandas vyks teniso treniruotės. Šias treniruotes, kuriose savo jėgas galės išbandyti visi norintys - vaikai, suaugę, senjorai - ves Vilniaus teniso akademijos treneriai, sportininkai, tarp kurių bus ir buvę Lietuvos vyrų teniso rinktinės nariai.

„Tiesiog norime parodyti vilniečiams, kad tenisas yra paprasta sporto šaka. Smagi veikla, kuria užsiimti iš esmės gali kiekvienas. Nuoširdžiai tikiu, kad bus nemažai žmonių, kurie mūsų šventėje paims į ranką raketę pirmą sykį, o vėliau dar ne kartą ir ne du grįš jau į tikrus teniso kortus”, - sako Vilniaus teniso akademijos atstovė Jūratė Graževičiūtė-Kiaulakė.

Treniruotės, vienos iš kurių trukmė bus 30 minučių, vyks nuo 10 iki 15 valandos. Vienoje aikštelėje vienos treniruotės metu bus ne daugiau kaip 6 tenisą pažinti norintys žmonės.

Renginys „Vilniaus teniso akademijos vasaros festivalis Katedros aikštėje” yra finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis ir yra šiemet 699-ąjį gimtadienį mininčio Vilniaus šventinės programos dalis.

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!