Vilniaus teniso akademija keičiasi: atnaujintas logotipas, interneto puslapis, auklėtinius ir trenerius rengs „Australian“

Naujiena
2021-10-01

Vilniaus teniso akademija, didžiausia teniso akademija Lietuvoje, keturioliktąjį sezoną pasitinka gerokai pasikeitusi: su nauju logotipu ir prekės ženklo gidu, atnaujintu interneto puslapiu.

Be to, nuo šio sezono Vilniaus teniso akademijos auklėtinius ir trenerius rengia Italijos sportinės aprangos gamintojas „Australian“, remiantis ir ilgametį Lietuvos teniso rinktinės narį Lauryną Grigelį.

„13 metų yra ilgas laikotarpis ne tik akademijai, tačiau ir visam Lietuvos tenisui. Pirmieji ką tik įkurtos ir veikti pradėjusios Vilniaus teniso akademijos žingsniai buvo glaudžiai susiję su bendru teniso populiarumo Lietuvoje ir Vilniuje augimu. Akademija stiprėjo, daugėjo tenisą išbandyti norinčių vaikų. Galiausiai atėjome iki dabartinio taško, kuomet tenisas jau yra paprastas, šiuolaikiškas, daugumai prieinamas užsiėmimas. Atsižvelgdami į tai nutarėme, kad atėjo laikas pakeisti ir Vilniaus teniso akademijos veidą“, – sako Ramūnas Grušas, Vilniaus teniso akademijos direktorius.

Naujojo minimalistinio Vilniaus teniso akademijos logotipo pagrindą sudaro akademijos pavadinimo santrumpa – VTA, o atsinaujinimo kampaniją lydi šūkis „Nenustojantiems tobulėti“.

„Kiekvienais metais akademijoje sulaukiame vis daugiau naujosios kartos tenisininkų, vaikų, kurie į mūsų akademijos kortus ir treniruotes atsineša savo naujas ambicijas, įpročius, pomėgius, supratimą ir tokiu būdu kuria akademijos veidą, vidinę kultūrą. Norime, kad auklėtinių įneštas progresyvumas atsispindėtų ir už aikštelės ribų, būtent į tai ir nukreipti akademijos įvaizdžio pokyčiai.

Šiandien savo auditorijai pristatome modernų, minimalizmo principu kurtą įvaizdį. Tikimės, kad taip mūsų akademija dar labiau pabrėš savo išskirtinumą ir lyderystę, o naujuoju veidu džiaugsis tiek VTA bendruomenė tiek ir naujai prisijungiantys ateities teniso talentai. “, – pasakoja Vilniaus teniso akademijos rinkodaros vadovas Ovidijus Jurevičius.

Teniso raketes į rankas šį sezoną jau paėmė beveik 600 Vilniaus teniso akademijos auklėtinių, tarp kurių yra daugiau nei 200 naujokų. Teniso aikštelėse su jais darbuojasi 26 teniso, 2 fizinio rengimo treneriai bei kineziterapeutė. 

Pirmąjį Vilniaus teniso akademijos sezoną teniso treniruotes lankė kiek daugiau nei 250 vaikų ir jaunuolių, o teniso paslapčių juos mokė 9 treneriai. 2 iš jų – buvęs Lietuvos teniso rinktinės žaidėjas Paulius Jurkėnas ir Marius Uogela – akademijoje treniruoja iki šiol.

Beje, sportinės aprangos gamintojai „Australian“ Vilniaus teniso akademijai sukūrė specialią drabužių liniją. Netrukus akademijos simbolika papuoštą teniso aprangą – marškinėlius, džemperius, šortus ir kitą atributiką – galės įsigyti visi teniso mėgėjai.

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!