Vilniaus teniso akademijos auklėtinių medaliai tarptautiniuose turnyruose

Naujiena
2023-06-30

Vilniaus teniso akademijos tenisininkai skynė medalius Šiauliuose bei Kaune vykusiuose Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) turnyruose.

Šiaulių teniso akademijos surengto šešiolikmečių turnyro „Šiauliai Open by Toyota“ merginų dvejetų varžybų čempione tapo Viltė Vaitkevičiūtė. VTA auklėtinė, kartu su Estijos tenisininke Miriam Rankel, finaliniame susitikime 6:7(5) 6:0 10:8 įveikė Guodą Kubickaitę ir Luknę Vaitkevičiūtę.

Vaikinų dvejetų turnyro sidabro medaliais pasidabino Žilvinas Mickus. Lemiamame mače Ž. Mickaus ir Luko Smailio duetas 6:3 4:6 10:12 nusileido Juliaus Aleksandrovo ir Deivido Bandzevičiaus duetui. Dvejetų turnyro pusfinalį pavyko pasiekti Ignui Radzevičiui, žaidusiam kartu su Nojumi Poška.

Merginų vienetų varžybose sėkmingai pasirodė Alina Kornieva. Vilniaus teniso akademijoje besitreniruojanti Ukrainos tenisininkė iškopė į turnyro pusfinalį. 

Kaune vykusio keturiolikmečių Tennis Europe turnyro „Tennis Space Academy Cup“ vaikinų dvejetų varžybose antrąją vietą iškovojo Vilniaus teniso akademijai atstovaujantis Dominykas Grušas, žaidęs kartu su Nojumi Poška. Kelią aukso link D. Grušui ir N. Poškai pastojo turnyro favoritai Ugnius Remeikis bei Tomass Dalderis (Latvija), iškovoję pergalę 6:4 6:2. Iki šio turnyro pusfinalinio taip pat nukeliavo ir Aistis Kiaunė, žaidęs kartu su latviu Janiu Libertsu.

Merginų dvejetų varžybose sidabro medaliais pasipuošė vilnietės Smiltė Milaševičiūtė ir Mėta Dervinė. Finale jos 1:6 3:6 neprilygo Latvijos tenisininkėms Beatei Abarasai ir Vladislavai Lescinskai. S. Milaševičiūtė taip pat pasiekė ir į vienetų turnyro pusfinalį.

„Noriu pasveikinti visus mūsų akademijos auklėtinius, šiuose turnyruose iškovojusius ne vieną gražią pergalę. O taip pat ir jų trenerius. Džiaugiuosi, jog tikrai nemažas būrys mūsų jaunųjų sportininkų vasarą skiria sunkioms treniruotėms ir turnyrams. Pirmieji žingsniai tarptautiniuose turnyruose niekam nebūna lengvi, tačiau juose kaupiama patirtis – neįkainojama. Tikiu, kad šios pergalės įkvėps juos dar rimtesniam darbui treniruotėse ir taps dar didesnių ateities pergalių pamatu“, – sako Vilniaus teniso akademijos vyriausioji trenerė Edita Liachovičiūtė.

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!