Vilniaus teniso akademijos treneriai treniruočių paslaptimis dalinosi su sostinės mokytojais

Naujiena
2021-11-19

Vilniaus teniso akademija pas save sukvietė sostinės mokyklų ir darželių fizinio lavinimo trenerius. Čia jiems buvo surengti pusdienį trukę mokymai, skirti teniso pradmenims, svarbiausiems teniso treniruočių teoriniams ir praktiniams aspektams, taip pat išdalinta edukacinė medžiaga. Šių mokymų dalyviai – Vilniaus ugdymo ir mokymo įstaigų, prisijungusių prie Lietuvos teniso sąjungos (LTS), kartu su Tarptautine teniso federacija, vykdomo projekto „Junior Tennis Initiative“, mokytojai.

Vilniaus regione Lietuvos teniso sąjungai įgyvendinti projektą padės Vilniaus teniso akademija. Būtent todėl įvadinį seminarą treneriams vedė bene labiausiai patyrusi akademijos trenerė Edita Liachovičiūtė, o vėlesniuose projekto įgyvendinimo etapuose teniso pamokas mokyklose ir darželiuose taip pat ves treneriai Otilija Norkutė, Eimantas Gruzdas, Tomas Trinkūnas, Julius Gotovskis, Vitalijus Dūda.

Vilniuje norą prisijungti prie projekto „Junior Tennis Initiative“ išreiškė net 40 mokyklų, darželių, specialaus ugdymo įstaigų. Planuojama, kad jose vyksiančiose teniso treniruotėse su šia sporto šaka susipažins per 600 4-6 metų amžiaus darželinukų ir maždaug 3,5 tūkst. 7-17 metų amžiaus mokinių. Gabiausieji iš jų bus pakviesti treniruotis į Vilniaus teniso akademiją.

Birželio pradžioje visi projekto dalyviai bus pakviesti į „SEB arenoje“ vyksiančią teniso šventę.

LTS šį projektą vykdo jau trečius metus. 2020 metais su tenisu mokyklose susipažino kiek daugiau nei 3,5 tūkst. vaikų, o 2022 metais raketes ir kamuoliukus į rankas paims jau daugiau kaip 15 tūkst. mokinių ir darželinukų, kuriems padės daugiau nei 200 tam specialiai parengtų mokytojų (3 kartus daugiau nei 2020 metais).

Teniso pamokos mokyklose ir darželiuose kitais metais vyks ne tik Vilniuje, tačiau ir Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Pasvalyje, Vilkaviškyje ir Prienuose.

Tarptautinė teniso federacija projekto „Junior Tennis Initiative“ veiklas vykdo net 145 pasaulio valstybėse.

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!