Vilniuje vykusiame tarptautiniame dvylikamečių turnyre – Latvijos, Estijos ir Baltarusijos tenisininkų pergalės

Naujiena
2021-11-29

Savaitgalį „SEB arenoje“ Vilniuje pasibaigė Europos teniso asociacijos dvylikamečių ir jaunesnių tenisininkų turnyras Vilniaus teniso akademijos taurei laimėti.

Berniukų vienetų turnyro čempionu tapo estas Nikita Smirnov, lemiamame susitikime 7:6(5) 6:3 įveikęs baltarusį Ričardą Lacį.

Mergaičių vienetų varžybose niekas neprilygo latvei Keisijai Berzinai, kuri finale 6:2 6:3 nugalėjo Aleksandrą Bajuščenko iš Baltarusijos. Tarp 8 pajėgiausių šio turnyro žaidėjų pateko ir Lietuvos tenisininkės Luknė Vaitkevičiūtė bei Stella Maria Lencina.

Berniukų dvejetų turnyre žingsnio iki aukso medalio pritrūko Ugniui Remeikiui. Finaliniame susitikime U. Remeikis, kartu su R. Laciu, 4:6 2:6 pralaimėjo estams Kenui Inkui ir N. Smirnovui.

Mergaičių dvejetų čempionėmis tapo A. Bajuščenko ir latvė Vladislava Lescinka, finale 6:2 6:2 įveikusios K. Berziną ir Elizabetę Martą Hamitovą iš Latvijos.

„Taip, galbūt mūsų akademijos auklėtiniams šiame turnyre ir nepavyko nuversti kalnų. Tačiau visi jame dalyvavę vaikai įgijo neįkainuojamos tarptautinių varžybų patirties. Šis turnyras, vertinant jame dalyvavusių žaidėjų pajėgumą, yra tikrai labai stiprus. Tą, visu pirma, lemia puikios „SEB arenoje“ sportininkams sudarytos žaidimo ir gyvenimo sąlygos“, – sako Vilniaus teniso akademijos trenerė Edita Liachovičiūtė.

Vilniuje vykusiame turnyre varžėsi tenisininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Suomijos, Norvegijos, D. Britanijos, Švedijos, Vokietijos, Šveicarijos, Belgijos, Japonijos.

Vilniaus teniso akademijos spalvas jame gynė 22 jaunieji tenisininkai.

Tai buvo vienas iš dviejų Vilniaus teniso akademijos organizuojamų turnyrų, kurie yra įtraukti į Europos teniso asociacijos varžybų kalendorių.

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!