„Vilnius Cup 2023“ kvalifikacijoje jėgas išbandė du akademijos atstovai

Naujiena
2023-01-15

Sekmadienį Vilniaus „SEB arenoje“ prasidėjo Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „World Tennis M15“ serijos turnyro „Vilnius Cup 2023“ kvalifikacija, kurioje startavo ir vardinius kvietimus gavę du Vilniaus teniso akademijos (VTA) astovai.

17-metis Denisas Struk (be reitingo) 0:6, 1:6 turėjo pripažinti septintos atrankos turnyro raketės olando Jesse De Jagerio (ATP-1346) pranašumą, o treneris Aleksas Tverijonas (be reitingo) rezultatu 1:6, 6:7 (1:7) pralaimėjo antrą reitingą kvalifikacijoje turinčiam graikui Alexandros Skorilui (ATP-980).

Savo varžovą sužinojo ir pagrindinėse varžybose startuosiantis Pijus Reklevičius (be reitingo). Burtai lėmė, kad 16-metis pirmajame turnyro rate susitiks su trečiąja turnyro rakete vokiečiu Sebastianu Prechteliu (ATP-593). Jaunojo lietuvio mačas 16-ame „SEB arenos“ korte prasidės pirmadienį ne anksčiau kaip 15 val.

Pijus taip pat varžysis ir dvejetų varžybose. Kartu su porininku Marianu Dedura-Palomero iš Vokietijos jis pirmame rate bandys įveikti suomių Vesa Ahti ir Peetu Pohjola duetą. Tuo metu A. Tverijonas kartu su broliu Juliumi pirmame dvejetų turnyro mače kovos prieš antrą reitingą turinčią slovakų porą Milošą Karolą ir Lukašą Pokorny. Pastarasis susitikimas centriniame korte bus žaidžiamas pirmadienį ne anksčiau kaip 16 val.

Dalyviai Vilniuje varžosi dėl 15 000 JAV dolerių prizinio fondo, o nugalėtojui atiteks 15 ATP reitingo taškų.

Šis ITF M15 turnyras – tik pirmoji teniso maratono sostinėje dalis. Vasario 3-4 d. bus žaidžiamas Daviso taurės pasaulio pirmos grupės atkrintamųjų varžybų susitikimas tarp Lietuvos ir Pakistano rinktinių, o vasario 6-12 d. vyks ATP „Challenger 100“ serijos turnyro „Vitas Gerulaitis Cup“ kovos.

Bilietus į tarptautinius teniso turnyrus įsigyti galima bilietai.lt platformoje.

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!