VTA stovykloje „Vasarok su tenisu“ – ne tik sportas, tačiau ir įvairios edukacinės veiklos

Naujiena
2023-03-26

VTA stovykloje „Vasarok su tenisu“ – ne tik sportas, tačiau ir įvairios edukacinės veiklos

Vilniaus teniso akademija visus 6-12 metų amžiaus teniso mylėtojus vasarą kviečia į dienos stovyklas „Vasarok su tenisu“, kuriose bus galima susipažinti su šios sporto šakos pradžiamoksliu ar patobulinti jau turimus įgūdžius.

Stovykla vyks „SEB arenoje“ Vilniuje, o norintys joje dalyvauti gali rinktis iš trijų pamainų. Pirmoji pamaina vyks birželio 26-30 dienomis, antroji – liepos 10-14 dienomis, o paskutinė – liepos 24-28 dienomis.

Vilniaus teniso akademijos treneris Vitalijus Dūda pabrėžia, kad didžioji dalis veiklų stovyklose bus vienaip ar kitaip susiję su tenisu, tačiau netruks ir kitokių užsiėmimų.

„Stovykla prasidės pirmadienį, o baigsis penktadienį. Jaunųjų stovyklautojų „SEB arenoje“ lauksime 9 valandą ryto, o veiklas baigsime tarp 17 ir 18 valandos. Suprantama, didžiąją dalį laiko užims teniso treniruotės – jomis pradėsime dieną, treniruotės vyks ir popiet. Tačiau nepamiršime ir fizinio rengimo užsiėmimų, taip pat treniruočių, lavinančių pusiausvyrą, koordinaciją, komandiškumą“, – pasakoja treneris.

Pasibaigus treniruotėms stovyklautojų lauks ir įvairūs edukaciniai užsiėmimai.

„Šiemet vaikams surengsime kultūros paso edukacijų ciklą „Baltų žemės ženklai“, supažindinsime su robotikos pagrindais“, – sako V. Dūda.

Paskutinę stovyklos dieną visi jos dalyviai jėgas išbandys teniso turnyre.

„Jaunieji stovyklautojai pagal pajėgumą bus suskirstyti į kelias grupes, kuriose jie ir varžysis dėl čempionų titulo. Galiu pasakyti iš patirties, kad vaikai labiausiai laukia būtent šios stovyklos dalies“, – šypsosi treneris.

Daugiau informacijos apie stovyklą ir registracijos į ją formą galima rasti šioje nuorodoje:https://www.tenisoakademija.lt/naujienos/vaiku-vasaros-teniso-stovykla-vasarok-su-tenisu-sugrizta  

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!