VTA vaikus ir vėl kvies į vasaros stovyklas

Naujiena
2024-03-29

Vilniaus teniso akademija šią vasarą visus 6-12 metų amžiaus vaikus ir vėl pakvies į dienos stovyklas „Vasarok su tenisu“. Trijų stovyklos pamainų dalyviai ne tik aktyviai pažindinsis su teniso paslaptimis, tačiau dalyvaus ir įvairiuose edukaciniuose užsiėmimuose.

„Ši stovykla yra skirta ir tiems, kurie jau turi tam tikrus teniso pagrindus, ir tiems, kurių patirtis teniso kortuose – nulinė. Stovykloje dirbantys treneriai užduotis ir pratimus parinks pagal kiekvieno vaiko gebėjimus ir patirtį“, – sako Vilniaus teniso akademijos trenerė Julija Baltuškienė.

„SEB arenoje“ stovyklos metu vyksiančiuose užsiėmimuose daug dėmesio bus skiriama ne tik techniniams, taktiniams teniso aspektams, tačiau ir fiziniam pasirengimui.

„Geras fizinis pasirengimas – vienas esminių teniso aspektų. Suprantama, bet vieną stovyklos savaitę mes neparuošime naujų Berankių ar Nadalių. Tačiau, labai tikiuosi, bent kažkas stovykloje „susirgs“ tenisu ir rudenį grįš į mūsų akademiją“, – kalba trenerė. 

Stovykla „Vasarok su tenisu“ „SEB arenoje“ Vilniuje vyks trimis pamainomis. Pirmoji iš jų bus surengta liepos 8-12 dienomis, antroji – liepos 22-26 dienomis, o trečioji – rugpjūčio 5-9 dienomis.

Vilniaus teniso akademijos treneris Vitalijus Dūda pabrėžia, kad didžioji dalis veiklų stovyklose bus vienaip ar kitaip susiję su tenisu, tačiau netruks ir kitokių užsiėmimų.

Viena stovyklos pamaina vyks nuo pirmadienio iki penktadienio. Treniruotės kasdien prasidės ryte, 9 valandą. Veiklos baigsis tarp 17 ir 18 valandos. Per dieną vyks 2 arba 3 teniso treniruotės, fizinio pasirengimo užsiėmimai, įvairios edukacinės veiklos. Paskutinę stovyklos dieną jos dalyviai jėgas išmėgins teniso turnyre.

Daugiau informacijos apie stovyklą ir registracijos į ją formą galima rasti šioje nuorodoje: https://www.tenisoakademija.lt/registracija/stovykla-vaikams-vasarok-su-tenisu-2024-m

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!