VTA vasarą kviečia vaikus susipažinti su tenisu

Naujiena
2022-06-01

Vilniaus teniso akademija vasarą sostinėje vasarojančius 6-12 metų amžiaus vaikus kvies į 5 dienų trukmės stovyklas, kurių dalyviai ne tik susipažins su teniso pradmenimis, tačiau kartu dalyvaus žaismingose fizinio pasirengimo treniruotėse, išbandys jogos užsiėmimus ir įvairias edukacines veiklas.

Su stovyklautojais darbuosis patyrę Vilniaus teniso akademijos treneriai Julius Gotovskis, Vitalijus Dūda, Asta Kęstaitytė ir Juozas Pečiulis.

Stovyklos dalyviai turės galimybę išbandyti skirtingas – hardo ir grunto – dangas, mat stovykla vyks ne tik „SEB arenoje“, tačiau ir Bernardinų sodo teniso aikštyne.

„Tokias stovyklas rengiame kiekvienais metais. Aš labai džiaugiuosi, kad susipažinę su tenisu šiose stovyklose dalis vaikų pamilsta tenisą ir grįžta į Vilniaus teniso akademijos treniruotes rudenį”, - sako VTA projektų vadovė Jūratė Graževičiūtė-Kiaulakė.

Paskutinę stovyklos dieną naujai įgytus įgūdžius vaikai turės galimybę pasitikrinti specialiai jiems surengtose varžybose. Jaunųjų stovyklautojų laukia net 13 val. teniso treniruočių, 6 valandos fizinio pasirengimo pratybų ir 3 valandos jogos užsiėmimų. Dar 6 valandos bus skirtos edukaciniams užsiėmimams, šiemet susietiems su 4 stichijomis.

Vilniaus teniso akademija į stovyklą „Vasarok su tenisu“ kvies 3 kartus: birželio 27 – liepos 1 d., liepos 11-15 d. ir liepos 25-29 d.

Registruotis į vasaros teniso stovyklas galite čia: https://bit.ly/3GDWIwa 

GRĮŽTI Į SĄRAŠĄ

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!