Vilniaus teniso akademija

Didžiuojamės galėdami vadintis akademija, mat esame didžiausia teniso mokykla Lietuvoje, turinti milžinišką būrį sportininkų, skaitlingą patyrusių ir žingeidžių trenerių komandą bei puikiai išplėtotą tenisui skirtą infrastruktūrą – šiuolaikiškus teniso kortus, modernias fizinio pasirengimo erdves, patogias poilsio ir persirengimo patalpas.

 

Žemyn

APIE MUS

Vilniaus teniso akademija yra didžiausia teniso akademija Lietuvoje. Teniso paslapčių čia mokosi daugiau kaip pusė tūkstančio paties įvairiausio amžiaus vaikų ir jaunuolių. Ugdymo ir treniruočių kokybė bei treniruočių aplinka yra tai, kam skiriame ypatingą dėmesį.

Mūsų treneriai nuolat kelia savo kvalifikaciją geriausiose pasaulio teniso akademijose ir centruose, o treniruotėse taiko naujausias pasaulyje pripažintas treniravimo metodikas. Finansiškai remiame pačius perspektyviausius akademijos sportininkus, patenkančius tarp geriausių Lietuvoje ir pasaulyje bei skinančius laurus įvairiuose turnyruose Lietuvoje ir užsienyje.

Vilniaus teniso akademija buvo įkurta 2008 metais.

 • 600+Vaikų lankančių
  akademiją
 • 10+Metų
  patirties
 • 26+Profesionalių
  trenerių

Pro rengimo sportininkai

Šį sezoną Vilniaus teniso akademijoje treniruotėse prakaitą lieja daugiau nei 600 vaikų ir jaunuolių. Žinoma, tik patys gabiausi ir ambicingiausi iš jų vieną dieną galbūt taps Lietuvos rinktinių nariais. Kitiems tenisas tiesiog liks pramoga, hobiu, aistra. Pagal tai, kaip vaikams sekasi teniso kortuose, auklėtinius skirstome į 3 grupes:

Bendrojo rengimo sportininkai, kurių turime daugiau nei 500.

Sportinio rengimo tenisininkai. Jų, jau rodančių geresnius rezultatus nacionaliniuose ar net tarptautiniuose turnyruose, yra beveik aštuonios dešimtys.

Profesionalai. Tai yra maždaug 20 Vilniaus teniso akademijos auklėtinių, Lietuvos rinktinių (suaugusiųjų ir jaunių) narių, siekiančių tapti profesionaliais tenisininkais.

Metodika

Būtent auklėtinių skirstymu pagal pajėgumą ir yra grįsta Vilniaus teniso akademijos treniruočių ir ugdymo metodika. Pirmuosius žingsnius visi akademijos naujokai žengia drauge. Vėliau gi – sportinio rengimo ir profesionalaus teniso etapuose – treniruočių procesas jau yra individualiai pritaikomas kiekvieno tenisininko žaidimui, pajėgumui, rodomiems rezultatams. 

 • Tarptautiniai ugdymo metodai

  VTA ugdo pradedančius, pažengusius ir aukšto meistriškumo sportininkus. Ugdymo sistema, skirta sportininkams nuo mažiausio iki profesionalo yra adaptuota pagal amžių, žaidimo patirtį ir turimus įgūdžius bei patvirtinta Tarptautinės teniso federacijos (ITF).
 • Sporto psichologas

  Psichologinis palaikymas – itin svarbus veiksnys, darantis įtaką jaunojo tenisininko požiūriui į sportą ir rezultatams korte, todėl tam skiriame ypatingą dėmesį bei dirbame su geriausiais šalies sporto psichologijos specialistais.
 • Didžiausia teniso infrastruktūra šalyje

  Vilniaus teniso akademijos auklėtiniai treniruojasi „SEB arenoje" - didžiausiame teniso kortų centre Baltijos šalyse. Arenoje yra: 14 vidaus HARD teniso aikštelių, 6 vidaus kiliminės dangos teniso aikštelės, 4 skvošo aikštelės, 4 badmintono aikštelės. Vasaros metu, tenisininkai gali treniruotis Bernardinų sodo aikštyne, kuriame yra 10 grunto teniso aikštelių ir 2 dirbtinės žolės teniso aikštelės.
 • Kvalifikuoti treneriai

  Efektyvų sportininkų ugdymo procesą čia užtikrina geriausi savo srities profesionalai, kurių kiekvienas atlieka itin svarbias funkcijas. Sukaupta patirtis, nuolatos atnaujinamos žinios bei pozityvus požiūris į savo mėgstamą darbą užtikrina efektyvų jaunųjų sportininkų ugdymo procesą.
 • Fizinio pasiruošimo treniruotės

  Vilniaus teniso akademijoje dirba specialiai sportininkams skirti kineziterapeutai, fizinio rengimo treneriai bei sporto medikas. Visi jie rūpinasi tinkamu fiziniu, akademijos auklėtinių pasiruošimu.
 • ITF konsultantas

  Vilniaus teniso akademiją reguliariai vizituoja Tarptautinės teniso federacijos (ITF) ekspertas Nikolaos Kelaidis, kuris užtikrina jog akademija atitiktų tarptautinius reikalavimus bei savo įžvalgomis padeda akademijos treneriams tobulinti treniruočių procesą.

Treneriai

Vilniaus teniso akademija yra subūrusi daugiau nei 25 teniso ir 2 fizinio pasirengimo trenerių komandą. Didesnė pusė iš jų, teniso pagrindus aiškina mažiesiems teniso pradinukams. Likę darbuojasi su akademijos sportininkais ir profesionalais. Malonus faktas: Vilniaus teniso akademijoje darbuojasi ir Lietuvos vyrų bei moterų teniso rinktinių kapitonai (dar kartais vadinami treneriai).

Parama

Parama sportininkams

Kelias į sporto aukštumas yra ilgas ir kupinas iššūkių. Tik patys atkakliausi, darbščiausi, talentingiausi pasiekia Everesto viršukalnę. „Darnu Group“ įsteigtas „Darnių iniciatyvų paramos fondas“ remia geriausius Lietuvos tenisininkus, Lietuvos rinktinę ir Vilniaus teniso akademiją. Tikslas – padėti tiems, kurie stengiasi, kovoja ir siekia geresnių rezultatų, kurie savo pasiekimais garsina Lietuvą. Siekiame, kad parama būtų skirstoma skaidriai, teisingai, ir atitektų tiems, kurie iš tiesų jos verti. Tad, jei esi vienas iš jų, šis projektas skirtas tau!

Perspektyviausi jaunieji akademijos tenisininkai, šiemet jau sulaukė solidžios 200 tūkst. eurų paramos.

www.tenisotalentai.lt

Jūsų 1,2% parama mums svarbi

Jūs galite tapti Vilniaus teniso akademijos rėmėju ir taip prisidėti prie teniso plėtros Lietuvoje. Skirkite 1,2 procentus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio mūsų akademijai. Tai galite padaryti naudodamiesi savo el. bankininkyste arba užpildę šią formą:

Atsisiųsti dokumentą

Akademijos draugai

Prie jaunųjų teniso talentų pergalių prisideda ir mūsų akademijos draugai.

Prisijunkite prie mūsų partnerių klubo!